Rašyti komentarą...
150 cia juokinga suma paziurekyt i kainas visi naudojasi proga ir kainos visko buna kosmosas
Kai pagalvoju, kad pradinukai vasaros metu neturi su kuo pabuti ir juos uzrasai i stovykla savaitei 170 e… o savaiciu per vasara ne viena… tai cia 12 tos klases isleistuves- 150 e atrodo ne taip ir baisiai… Nu cia kaip kas ka skaiciuoja.
Na jei mergaitė protinga tai sugebės ir makiažą pati pasidaryti arba šukuoseną,juk nesideda torto ant galvos,o apie sukn elę tai yra tikrai gražių ir nebrangių pasižiūrėkit internete,na jei nebent norit tų durnų drabužių kur rengiasi per oskarų įteikima ar mūsų sidabrines gerves,ne visi bet dalį tokių rūbų tiktų jšmesti į konteinerį
Visiškai suprantu tėvus. Mes buve tarybiniai abiturientai galėjome eiti į išleistuves su uniforma. O dabar, tikras madų demonstravimas. Prieš metus pati pirkau kaimo mergaitėi sukniale, nes mama neturėjo pinigų. Vaikas man rankas bučiavo. Tai yra tvarkinga šeima. Bet kaimuose sunkoka su darbais.
Čia abiturjanto išleistuvės,vaiko šventė!Visai nedidelė suma.
@Mama Na mama pinigus gal suskaičiuoja bet rašyti niekaip tai taip ir mąsto .gerai pagalvokit kuo virto tos išleistuvės, eiliniu pasilinksminimu ir dažnai su narkotikais,ir dėžėm alkoholio
150 eur nėra suma, kurios būtų neįmanoma
150 eur nėra suma, kurios būtų neįmanoma
Vat
@150 eur nėra suma, kurios būtų neįmanoma Matai, kalba eina ne apie tai įmanoma ar neįmanoma, bet apie tai ar reikia? Įvertinant, kad tie 150 bus iš esmės poros valandų šou + pagėrimas... Tai jei kam reikia to, tegu užsidirba tuos pinigus ir išleidžia, jei tokie poreikiai jam svarbiausia. Dėl manęs nors ir 1500 ar 15000 žmogui.
Kaip į laidotuves
Tai duju baliona nusipirk ir netruks. Ir stok i eile uz 4ta sirupo doze.
@Frostas Apsipūtęs ar dar blogiau,nuo gimimo toks esi
Jeigu žmonės moka,reikia kelti kainas,tiek,kad ir komentarų parašyti negalėtų,tada nereikės kaltu ieskoti
@Lordas kadangi tu ne kaltas,o oblius,tai nelabai nutuoki ką rašai
kainuoja tai kainuoja, bet duokit mergaitei su raudona suknia pavalgyti, skrudžiai jūs!
Į viršų