Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Taip svarbus kad vyriausias svogūnas?
Tam, kad skirtis pirma reikia vesti...
Eikit na@@i su savo laiškas. Nieko naujo
Matyt mokėsi iš tėvo,nes senis Valinskas visus tik niekina,jei kas ne pagal jį.To mokosi ir vaikai.Dar konservatorių partijos narys,tai ten jokių vertybiu6 nėra.Tai taip ir vyksta tokie dalykai.
Meile tai
Dviejų asmenų aukuras , auka, kai mirštame vienas dėl kito gimsta tikra santuoka, kai reikalaujame vienas iš kito gaunasi tik savi igeidžiai ir kovos, todėl laikas ne tik atsimerkti bet mirtį savo ambicijoms ir reikalavimams.
Mylėti- tai reiškia duok , atleisk, suprask, pakelk, jai pažįstame Meilės Dievą , kuris mus pamilo pirmas ir net numirė dėl mūsų, mes pradedame mylėti, kaip Jis mus pamilo.
,,influenceriai-įtakuotukai valinskai ir jų nuomonė kažkam įdomi? Jūs rimtai? Žmogiski santykiai, atsakomybė, ištikimybė...- tapo nemadinga. Ir tiek
Šitie du vainikai neįdomus kaip auklėjo savo vaikus tokie ir paugo jie visi lietuvos išdavikai ir parsidavelisi
@Jonas O ką gyvenime metė jų vaikai, taip persiduota jų gyvenimams. Lai nevaidina šventaisiais.
Nebūna dviejų vienodų skyrybų, ar tai Valinskai ar kiti eiliniai skiriasi. Suaugę žmonės ir atsako už save. O dėl vaikų jai abu tėvai juos myli abu ir rūpinasi, juk neužaugo nei vienas šiltnamio sąlygomis. Duok Dieve tik sveikatos, o visa kita susitvarkyti galima.
Neatrodo,kad apie vaikus nereikia šnekėt
Vyt,verčia,tie.vAlinskai
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų