Rašyti komentarą...
Mokytojai gauna atlyginimą, tad gėlių puokštė ir didelis Ačiū.
Užkelia kertelę patys, o paskui patys ir dejuos, nes bus kaip su gydytojais... kvailystė.
Kam pilti pamazgas lygioje vietoje?
Kam pilti pamazgas lygioje vietoje?
Juk niekas neliepia mamai neturimų pinigų duoti, tikriausiai klasėje yra kiti tėvai, kurie ir padengs reikiamą sumą. Kodėl pamazgas reikia pilti viešai? Mokytojai, o ypač pradinių klasių, yra tikrai verti didžiausios pagarbos ir įvairiausių dovanų. Smagu, kad yra tėvų, kurie supranta, kad darbas sunkus ir tikrai vertas padėkos!
@Kam pilti pamazgas lygioje vietoje?
Padėka turi turėti saiką.
Visoje Lietuvoje piniguotu namų yra,ir jos gali duoti po 30euru ir daugiau.ir joms nerūpi kad mes mamos auginame pvz.3ir daugiau vaikų,ir mums nėra iš kur gauti to 30 eurų.namus 9oku auklėtoja surengė vaikams ekskursija į Latviją,kelionė 50euru+įdėti pinigų išlaidoms,aš auginu 3nepilnamečius,ir 3polnamečiai vaikai yra.mano kišenei tokios ekskursijos sumos per didelės,Ačiū vyriausiam sūnui,kuris sesei dėl ekskursijos duos pinigų.
ViešpAtie, rado apie ką dejuot. Aš galvoju, kad jeigu dauguma mamyčių pritarė šiai minčiai, mokytoja verta to kelialapio. Jeigu būtų bloga-nė viena tikrai nedėtų tokiu pinigų. O nelaimingų visada bus. Ir dar, vat mokytojai turi dirbt iš pašaukimo, gydytojai taip pat. Tai ko dalinant arbatpinigius kurjeriams, kirpėjoms, padavėjos ir t. t. grožio specialistams. Jie irgi gauna algas, irgi iš pašaukimo, bet va. O va jeigu mokytojui, vtai jau kyšis, jau baust reikia.
@O Padėkoti būtina, bet tokias sumas rinkti nėra reikalo. Čia jau ne padėkos, o beprotybė.
@O Mokytojai ir gydytojai niekada nedirbo ir nedirba vien tik iš pašaukimo. O tos visos rinkliavos, dovanos, atsidėkojimai yra sovietmečio palikimas.
Gal ta mokytoja toj Turkijoj jau yra buvus, ir nebenori ten skrist.
Tai ir pardaveju sunkus darbas tai irgi reikia i kisene duoti papildomu pinigu,taigi uztai gauna alga,cia Lietuvos Sovietmetis ipatingai jauciamas mazuose miesteliuose
@Daiva Gal nelyginkite pardavėjo ir mokytojo darbo.. Kodėl žmonės santechnikams, statybininkams ramia širdimi moka protu nesuvokiamas sumas, o va jau mokytojams, gydytojams tai jau ne! Jie rupūžės neverti.. Jei mokytoja buvo tikrai gera, ir vaikus mokino ne kaip už algą, tikrai 30 eur maža dovanėlė už 4 metus.. Kita kalba, jei tik padaro savo darbą už alga, o visa kita jau ne jos rūpestis...tada užtenka mandagios padėkos gėlių forma
@J. Ji dirba savo darbą. Ir net neturi kilti klausimas: ar gali mokytoja būti bloga? Deja, visko būna... Na šeši šimtai tikrai ne maža dovanėlė. Ar būtina tokias sumas dovanoti? Normaliam žmogui, tokia dovana - tai būtų kaip įžeidimas.
Mokytoja mokina jūsų vaikus, o jūsų supratimu dovanų kelionė tai per daug? Atsibuskite mamyte ir pagalvokite ką rašote. Mokytojos darbas sunkus ir reikalaujantis daug kantrybės ir energijos. Ji visko nusipelnė ir šiek tiek daugiau pagarbos iš jūsų
@Taip Tai tada tegul nusamdo padėjėją, jeigu toks sunkus darbas.
Mano vaiko klasėje tėvelei pasiūlė po 50e iš kiekvieno tėvelio rinkti. Aš nesutikau, nežinau ka tėvelei nusprendė nes taip ir nebuvo tema baigta.
Į viršų