Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Man 36-eri ir tik dabar pirmą kartą drąsiai galiu pasakyti, kad esu laiminga. Iki tol mane smaugė mano svoris, mano sugriuvęs kūnas ir celiulitas. Buvau nelaiminga, užsisklendusi, o paguodą atrasdavau valgydama bandeles su pienu“, – atsiųstame laiške rašo kaunietė Ieva.

„Man 36-eri ir tik dabar pirmą kartą drąsiai galiu pasakyti, kad esu laiminga. Iki tol mane smaugė mano svoris, mano sugriuvęs kūnas ir celiulitas. Buvau nelaiminga, užsisklendusi, o paguodą atrasdavau valgydama bandeles su pienu“, – atsiųstame laiške rašo kaunietė Ieva.

REKLAMA

Po gimdymo taip užsisukau savo gyvenimo rate, kad nespėjau pastebėti, kaip nebetenku liemens, o krūtinė po žindymo, atrodė, nukaro iki žemės. Ant kojų pradėjo rastis celiulito žymės, o plaukai slinko lyg pašėlę. Jaučiausi nevykėle, tačiau vis guodžiau save neva mano kūnas išnešiojo kūdikį, todėl dabar galiu pasimėgauti ir skanesniu kąsneliu.

Iš tiesų, nesijaučiau nei laiminga, nei sveika – uždusdavau ties trečiu aukštu, o jei tik būdavo galimybė, autobuse sėdėdavau, kad tik nereikėtų pastovėti. Taip ir augo kilogramai – iš liūdesio, emocinio valgymo ir netikusio gyvenimo būdo.

REKLAMA

Dabar aš noriu šaukti garsiai AČIŪ savo draugei Vilmai, kuri iš esmės pakeitė mano gyvenimą. Tai buvo vos keli jos ištarti žodžiai, tačiau jie buvo tokie taiklūs ir taip laiku pasakyti, kad mane apėmė noras keistis, tobulėti ir lieknėti.

Viskas įvyko tada, kai mudvi susitikome atsigerti kavutės. Aišku, prie kavutės paėmiau du kruasanus, o ji gėrė juodą kavą be nieko – net cukraus nesipylė!

Pokalbis, kaip dažniausia, pasisuko link svorio, eilinį kartą jai guodžiausi, kad niekaip negaliu rasti dailių drabužių, nes per krūtinę niekas nesusisega.

Draugės replika atėmė žadą

Ji linkčiojo galva, maniau, kad pokalbis tuo ir baigsis, tačiau tada ji reikšmingai pakėlė akis ir šovė man žodžius, kuriuos iki šiol nešiojuosi savyje: „Ieva, tu gal susiimk vieną kartą su savo kruasanais! Tokiu tempu tu ne tik tuoj pro duris nepraeisi, į kėdę netilpsi, bet ir mirsi tuoj nepamačiusi, kaip užauga tavo vaikas! Ar tu suvoki, kad kiekvienas suvalgytas nesveikas maisto produktas yra ne tik papildomi kilogramai, bet ir smūgis tavo sveikatai???“

REKLAMA
REKLAMA

Man kąsnis užstrigo gerklėje, sėdėjau išsižiojusi ir negalėjau net prabilti. Pagavo įsiūtis, bet tuo pačiu suvokiau, kad tai buvo pasakyta labai karti tiesa. Patys teisingiausi kada nors girdėti žodžiai. Tada jie buvo ištarti ypač laiku ir vietoje, nes tikrai buvau įstrigusi savyje ir savo bėdose, todėl supratau, kad jeigu ne dabar, tai aš niekada nesusiimsiu ir nepasikeisiu.

Grįžusi namo pradėjau domėtis, kaip galiu pakeisti savo gyvenimo būdą. Susiradau mitybos specialistę, kuri man sudarė mitybos planą, ėmiau kasdien vaikščioti netoliese esančiame miške su šiaurietiško ėjimo lazdomis.

Mano pasyvus gyvenimo būdas po truputį, labai lėtai, virto aktyvesniu. Iš pradžių judėti buvo labai sunku, o ir avokadų nesinorėjo valgyti taip, kaip traškučių naktimis, tačiau labai labai lėtai pajaučiau, kad naujas gyvenimo būdas man tapo priimtinesnis.

Ėmiau su vaiku žaisti futbolą, gerti daug skysčių, reguliariai svertis bei matuoti kūno apimtis ir pastebėjau, kad tampu žvalesnė! Negaliu pasakyti, kad svoris krito taip, kaip būčiau norėjusi arba kaip skelbiama reklaminiuose įrašuose, tačiau pati pradėjau daug geriau jaustis.

REKLAMA
REKLAMA

Ir nors tada širdyje laikiau pyktį ant Vilmos ir net nebenorėjau su ja kalbėtis, dabar esu jai dėkinga. Vilmos žodžiai iš tiesų pakeitė mano gyvenimą, rutiną ir kasdienybę. Esu laiminga, kad esu aktyvi, sveika ir energinga.

Autorius: skaitytoja Ieva

Šį mėnesį naujienų portalas tv3.lt skelbia skaitytojų konkursą. Turite ką papasakoti? Rašykite mums, o vienam laimingajam mėnesio pabaigoje padovanosime BISSELL SmartClean Advanced siurblį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų