Rašyti komentarą...
Visiem panikos kelėjams ir ingormacojos skleidėjams , lobistiniais tikslais ,reiktu taikyti baudžiamaja atdakomybe
Musu valdzia specialiai daro kad daugiau ismirtu zmoniu . Mirsta vyresni ir vaikai. Vadinasi atliks pencijos ir niekas neuzaugs. Kas spejo emigruoti ,tas laimingas Anglijoje ar Airijoje. Rusai sienad uzdare nei vieno neleidzia,o ad pries savaite Vilniuje kinieciu stoti maciau bezvygaujanciu. Ar ne musu valdziavjuos suleido specialiai????
Jokių lėktuvų jokių važinėjimu, kodėl nebaudžia tų žmonių, uždaryti kalėjime ir jiems nepadėtų tegu patis ir kapstosi jai neklauso mūsų valdžia visai išsižiojusi nei baudas dedą nei uždaro sienas,kai pradės dvėsti patis viršininkai tada jau niekas nebepadės.
Dabar ir jaunimo imunitėtai yra pasilpe tai leis visiems išmirti, ką galvoja bukaprociai viršininkai, nebereikia nieko nei senimo nei jaunimo,gaila kad mes tokioje lietuvoje bukapročiu gyvename.
Kol vaistus išras gydyti, geriausias variantas, tupėti namuose
Geriausias, karantinas maisto prisipirkus, tupėti namuose, Kitos išeities nėra
Visus atskridusius uzdaryti karantinui, o nenamie, kiek uzkres zmoniu... Kazkoks kosmosas... Neina susitvarkyti jei su gaisrais, o sitas virusas isvis isguldys kosmosa.. Nes ziurima pro pirstus visi keliauja juokiasi vienodai jiems...
@Lll Uždaryti sieną. Kaip gi kitaip suvaldysite virusą? Koks ilgas inkubacinis periodas. Ištiriate per 7 val., o 26 paroje paaiškės, kad šitas žmogus serga arba yra nešiotojas. Žodžiu, baisiau ir būti negali su valdžios vyrų bukaprotiškumu.
Gyvenu Italijoje netoli viruso židinio ir manau, kad Lietuva turėtų uždrausti skrydžius iš Italijos. Viruso inkubacija yra lyg iki 28 dienų, užkrėsti gali žmogus kuris neturi jokių viruso simptomų... Vienas žmogus užkrėčia mažiausiai kitus 4!!! Komplikacijos, silpnesnės imuninės sistemos atvėju - sunkus ir ilgas gydymas intensyvios terapijos skyriuje. Per didelė prabanga būti atlaidžiam ir "neskleisti panikos"
@G. Kad čia Lt nieko nedaro visus iš visų šalių priima toliau, tipo pažiūri va termometras rodo 36.6 oi sveikas jokio viruso nėra, kaip ir sakoma kad tas virusas gali atsirast tik po 2sav.. Jau Kinijoje beveik 3tūkst žmonių mirę, kinijos ligoninės 1tūkst kart daugiau pažengę nei Lt. Jie jau beveik neviltį sunku sutramdyt tą virusą Kinijai.. O Lietuvai iš vis šanšų 10proc kokia.. Vyrą Kaune tyrė ar korona virusu neserga apie 10dienų, tai jai pradės Lt žmonės taip kristi ir kiekvieno zmogaus ats lauks po 10d nu žodžiu čia kosmosas.. Lt paimtų uždraustų keliones ir viskas 100kart apsisaugotume ir žmonėms tiek panikos nebūtų, o Kaip dabar nepanikuoti.. Kaip žinai kad Lietuva visus isileidžia iš tu šalių kur siaučia šis virusas.. Man galva nešnesa ka čia Lt bando pavaizduoti
gal Jūs išprotėjot priimti lėktuvus iš Milano ..Norit išmarinti visą tautą .?
@aja Aš šakau kitos šalys uždraudžia skrydžius o Lietuva prisiima negaliu Debilai čia ta valdžia taip pikta kad negaliu..
@aja priėmė, gali nevargti...
Į viršų