Internautų dėl stiliaus sugniuždyta vilnietė ryžosi prabilti: sunku tuo patikėti

Savaitgalį socialiniai tinklai mirgėjo vienos vilniečių poros nuotrauka, kurią į feisbuką įkėlė garsus fotografas Vincas Alesius, nuolat fiksuojantis žmones įvairiuose Lietuvos miestuose. 

9

Nuotraukoje buvo matyti užfiksuota susikibusi porelė, žygiuojanti J. Basanavičiaus gatve Palangoje. Fotografo ir internautų dėmesį patraukė dviejų žmonių stilius: abu jie buvo pasipuošę vienodais džemperiais, ant kurių – šypseną keliantys užrašai: „Modestukas myli Simutę“, „Simutė myli Modestuką“. Nugaroje džemperius puošė užrašas, jog jie abu yra vienas kito nuosavybė.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl aprangos išgarsėjusi Simona pasakė, ką galvoja

Vos po kelių akimirkų po pasidalijimo šia nuotrauka, komentatoriai ėmė juoktis ir viešai šaipytis iš šios nuotraukos herojų rašydami, jog tokie džemperiai atrodo juokingai, kad tai – tikra beskonybė. Internautai viešai plūdo du jaunus žmones, patekusius į V. Alesiaus akiratį.

Vis dėlto būta ir tokių, kurie ėmė ginti porelę sakydami, kad kiekvienas galime rengtis kaip norime ir negalvoti, ką pamanys kiti. 

Tačiau kaip jaučiasi kritikos lavinos sulaukusi jauna mergina? tv3.lt susisiekė su vilniete Simona ir pasiteiravo, kaip ji jaučiasi po to, kai jos nuotrauką feisbuke pakomentavo daugiau nei 1000 žmonių, o beveik 6000 – ja pasidalijo?

Simona atvira: „Su dėmesiu mums net nereikėjo tvarkytis. Buvo kaip buvo. Pasakysiu taip: tas dėmesys net ne iš geros pusės buvo, todėl nėra ką slėpti, tikrai buvo nemalonu“, - kalbėjo mergina.

Ji tvirtino nesuprantanti, kodėl žmonės juos ėmė smerkti, juk jie nenusikalto ir nepadarė nieko, dėl ko turėjo tapti dėmesio centre.

Pasiteiravus, ar nekilo mintis nebesivilkti džemperių dėl aplinkinių reakcijų, Simona šyptelėjo: „Mums šie džemperiai daug ką reiškia, kad taip imtume ir jų atsisakytume. Jie primena mūsų draugystės pradžią“, - sakė 19-metė.


Rašyti komentarą...
l
lol
2018-07-10 18:04:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
tik lietuvoje kazkas gali komentuoti toki "ivyki"
Atsakyti
-1

N
Nu ir ka
2018-07-11 14:39:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skelb ka nori I interneta. Kam patiks kam ne.. Kritikos viskas susilaukia internete. Susitaikykit pagaliau kad ne visi jus megsta.
Atsakyti
0

V
Vemsiu
2018-07-10 18:30:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fuj
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų