Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Norėčiau,norėčiau...
Noriu ,vonios ir tualeto remonto!
Norėčiau atnaujinti virtuve
Labai norime virtuvę atnaujinti. Turim klausos negalią turinčią dukrą, vyras po inkstų transplantacijos, aš vienintelė dirbanti ir pinigėlių atnaujinimui labai trūksta. Būtų labai smagu gauti tokią dovaną.
Mano aplinkoje yra viena talentinga dailininkė , visuomenininkė, kurios dailės paroda buvo eksponuojama netgi Lietuvos Seime. Ji labai stengiasi, bet ne visi turi super galių. Jai labai labai reikalinga pagalba namų remonte. Ji labai geras žmogus, labai nesiseka gyvenime. Kaip sakoma ,, Menininkas tampa turtingu tik po mirties". Mano gyvenimas nėra tiek turtinga, kad galėčiai vyriškai pagelbėti. Kiek galėjau , aš jai pagelbėjau. Tas žmogus yra Violeta Liaudenskienė iš Višakio kaimo. Būčiau labai dėkinga už jūsų dėmesį.
Labai norim.
Laba diena būtų malonu kad papulciau į sąrašą kada padėtumėte suremontuoti butą nes reikia kapitališkai remonto galimybių neturime nes gyvename tik iš pašalpos ir neįgalumo tik už tenka maistui ir mokesčiams Su Pagarba Rasa
Labai norėčiau atnaujinti virtuvę.
Labai norėčiau svetaine atnaujint,būtų šaunu sudalyvauti!Žiuriu jusu laidas fantastiškai atnaujinate busta.
Norečiau savo namus atnaujinti. Kambarius virtuve o ypač vonioj kadangi daug remonto reikia . vyras sergantis veziu trys vaikai nepilnameciai o as bedarbe siuo monemtu.
Ieško dalyvių namų ir biurų nemokamam atnaujinimui – dalyvaukite atrankoje