Rašyti komentarą...
Reikėjo duoti skudurą, kad išeidamas ir grindis išvalytų. Darbus turi atlikti tvarkingai.
Niekada nesirenku rusakalbių.Jie labai keikiasi, pasipūtę ir žemina moteris.
niekad negirdejot posakio - "keikiasi kaip santechnikas"? taip, yra ir tokie zmones, kurie ta kalba sneka, galimai jo pasnekovas tik taip supranta. kaip suprantu - savo darba atliko. o jai su jais kalbeti ju kalba, o prireikus koki laiduka palaikyti - tai 2x pigiau atsieis. o dar ir rankos buna purvinos pas meistrus... gerbti galima ir meistrus, ir vaikui paaiskinti, kad buna ir tokia kalba, bet ji nera musu. pas mane namie yra bachilos. jei meistrai ateina su purvinais batais, neiprate prie svetimos svaros - paprasau mane suprasti, ir uzsiviklti arba nusiauti (ir patikekite, kartais geriau kad nenusiautu). paprastai visi supranta, dar ir su savim pora bachilu kitam klientui ikisu, ir jiems tai patinka. kita karta jie apie tai pagalvos. zodziu nera tai taip tragiska, jei priimti kitokius zmones.
Kazin greitosios pagalbos darbuotojus irgi prašo nusiauti?
Siaubingi klientai, šiais laikais. O iš esmės tai nieko nėra baisiau už vienišą moterį, senmergę arba paliktą vyro, kaip kad šiuo atveju. Straipsnis apie tai, kaip vieniša namų šeiminkė norėjo į save dėmesį atkreipti? Cirkas...
Žmogus atėjo darbą dirbti, o kaip jis dirba ir kaip auklėtas, čia jo reikalas. Kai greitąją išsikviesi kitą kartą, pareikalauk felčerės kad batus irgi nusiimtų. :)
@Nu jo... as senmerge, meistrams pas man buna lengva. turiu ir raktu ir atsuktuvu ir grazta ir net multitesteri. taip pat bachilas. maza to - galiu su jais pasneket "rusisku keiksmazodziu" kalba - puikiai vienas kita suprantame, beje noras chalturint irgi dingsta. tai kad ne kiekviena sugebanti gyventi be vyro yra baube.
Pone,o jūs darbe nusiaunate batus?
Ir saugumo techinka neleidżia dirbti tokių darbų basam ar su šlepetėmis.
Tegu pati dirba
Nu taip su vyrais nelengva,oypač su meistrais
Jūsų indaplovė didesnio purvo mačiusi nei pripėdenta sniego
Debilė ,todėl ir augina vaiką viena....Dabar nors indus gali plauti
Į viršų