Rašyti komentarą...
Nenormalu ir akivaizdus eurų plovimas. Viešbutyje mėnesį tiek neišleisi. Bet kai gydytojas privačiai už rankos paspaudimą ima 60-80 eurų tai be abejo, norma. Gėda iš nedirbančių ir dirbusių visą amželį senukų imti tokius pinigus.
Labai toli lansbergiui jaunam iki dedo.
Proto ne daugiau kaip pas katina

Mano užuojauta žurnalistams
Kėdainiai visuomet pasižymi tokiais įdomiais atvejais,nėra ko norėt.Narkomanai,alchoholikai,na ir tikrai visokio kitokio plauko individai.
Vargšė močiutę, labai išsigando dėl anūkės. Anūkė miegojo nieko negirdėjo.labai keista taip užmigti, kad nieko negirdėti. Gal anūkė kažką vartoja.
Nedarykit skubotų išvadų
Nedarykit skubotų išvadų
@Pensininke Blogia galvojate. Mano dukrytė būdama 8m taip pat grįžo po mokyklos ir užmigo. Grįžusi iš darbo negalėjau patekti į namus, beldžiausi valandą, skambinau į telefoną. Išsikviečiau tarnybas. Ugnegesiai jau kėlė kopečias laužti balkono, kai dukrytė pakėlė ragelį. Miegojo vaikas labai kietai. Visko būna gyvenime.
na taip miegoti,kad net tarnybas reikejo kviesti ?gal mergaite ka nors pavartojo na gal su ausinem uzmigo,kad nei mociutes nei kaip lauze duris negirdejo taip gasdina tie paaugliai savo artimuosius dabar teks susimoketi uz paslaugas ir nemenka suma ...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų