Rašyti komentarą...
nesinervink ir gerai matinkis. dar reguliariai vaikščiok į sporto klubą, susitikti su draugėmis. nes jei jau vaiką turi, tas darželis gėlytės, palyginus su "juodžiausiomis" dienomis, nuo ko nei viena nėra apsaugota. tavo vaikas gai susirgti vėžiu, jį gali partrenkti einantį per pėsčiųjų pervažą, jo gali nespėti atkočio perdozavus kokio š..., jam gali nupjauti galvą irišmėsinėti, ir po dešimtmečio tos mėsinėtojos šypsosis tau parduotuvės kasoje. taip kad tu vaiką turi metus, todėl saugok nervus, jų dar daug prireiks ateityje.
Šiuo atveju geriausia vaiką palikti kelioms valandoms,ir po truputi ilginti laiką ,kol jis įpras prie vaikų ,auklėtoju ir darželio režimo,tikrai yra pasiteisinusi priemone,dukra maitino,ir dabar maitina,eina į darbą ,ir vaikas priėmė visa tai be verksmu,isterijų ,tarp kitko vaikuciui jau 2metai.
Neina jos į jokius darbus, nė metų dar neturinčius veda, nevaikšto, nesėdi, pienu savo dar maitina ir vistiek veda vaiką vargšelį į darželį, o pačios blakstienos jom, nagai jom, su draugėm po parduotuves lakstyt, vaikų teisėm paskambint tik dėl tokių.
Sako, reikia gerai išsiverkti, tai palengvėja.
Vienerių metų sūnų į [darželį]? Tokie mažyliai turi būti namuose su motina, maitinami krūtimi. Jei tam sąlygų neturite, tai kam gimdėte? Pasigimdėte neturint sąlygų sėdėti namuose, tai nėra ko snargliuotis.
O, mėšle! ! !
Ką jūs čia komentuoja senelės juk nuo 1 m į darželį juk dirba normalūs žmonės ,mamytei ištvermės viskas bus gerai visoms būna čia reik kantrybės sėkmytės
@Ina O va taip va. Sukako 1 metai ir sulyg ta diena į lopšelį! Subrendo.
Stebuklų nebūna. Stresas mamai, stresas vaikui. Nebent mėtomas po svetimus ir kur mesi- ten namai.
Per mazas Jusu vaikutis. Pati ejot i darzeli labai norejot. Turbut ne . Tai paimkit atgal jis dar nuo mamos neatprates.
Kodėl nesimokom iš kaimyninių sėkmingų šalių kaip Danija, darželių darbo organizavimu ?? Kiek žinau iš artimųjų ten vaikai auklėjami be streso, be patyčių, be smurto.
@"Aušra" Todėl kad valdžioje besmegeniai, beausiai ir beširdžiai karjeristai.
@"Aušra" Nuo 8.00 iki 16.00 dauguma Danijos darželių.Mamos,auginančios mažamečius daugiau 8 val. nedirba.
Ne daugiau kaip 10 vaikų 1 pedagogui.Visą dieną tik lauke: mina dviračius, bėgioja. Kūdikiai miega faneriniuose vežimuose irgi lauke.
Sloguoti, kosintys kartu, tai ne liga.
štai kokia X karta. Tai gal manai kad darželis yra bandymų stotis ir bus atliekami eksperimentai. O gal tavo vaikas išskirtinis,unikalus,vunderkindas, nepergyvenk jis toks pat kaip ir dauguma ir yra iš šios planetos lytinio akto pasekmė.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų