Į darbą neatėjusi mergina bosui netyčia išsiuntė nuotrauką: teko rausti iš gėdos

Mergina siaubingai persigando, pastebėjusi, kad didžiulio šampano butelio nuotrauką netyčia savo viršininkui nusiuntė iškart po žinutės, kuria pranešė, kad negalės ateiti į darbą.

Robertos Clark (20) iš Škotijos viršininkas praėjusią savaitę jos paprašė ateiti į darbą ir padirbėti papildomą dieną, tačiau mergina jam atrašė, kad dėl prastų oro sąlygų niekaip negalės atvykti. Tai buvo visai tikėtina, nes tuo metu Škotijoje gausiai snigo, temperatūra buvo nukritusi labai žemai.

Bet iš tiesų elektrike dirbanti Roberta tuo metu kartu su draugais mėgavosi kūdikio lyties paskelbimo vakarėliu. Netrukus po to, kai savo viršininkui ji išsiuntė žinutę su pasiaiškinimu, kodėl negalės atvykti, ji netyčia į tą patį dialogą įdėjo šampano butelio ledo kibirėlyje nuotrauką su prierašu: „Lažinamės, kad iššausiu?“ Užuot šią nuotrauką išsiuntusi draugui, Roberta ją išsiuntė savo viršininkui.

Supratusi, kas nutiko, Roberta nusprendė operatyviai imtis žalos suvaldymo ir bosui išsiuntė dar vieną žinutę: „Labai atsiprašau, šita žinutė buvo skirta kitam žmogui. Esu kūdikio lyties atskleidimo vakarėlyje, netyčia susimaišiau.“

Laimei, Roberta dėl savo klaidos nebuvo atleista iš darbo. Jos viršininkas jai tiesiog atrašė, kad jiedu pasimatys rytoj. Robertos mergina Shannon Watson (21), šia istorija pasidalinusi internete, pripažino, kad Roberta šioje situacijoje buvo labai išsigandusi, rašoma dailystar.co.uk.

Ji rašė: „Netyčia jam nusiuntusi šitą nuotrauką ji labai sunerimo, bet, laimei, viršininkas tiesiog atrašė: „Iki pasimatymo rytoj!“


Rašyti komentarą...
L
Lota
2021-02-19 12:32:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tikrai, jeigu gėrimas trukdo darbui, reikia mesti darbą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų