Rašyti komentarą...
Mano mažoji gimtadienio proga ( buvo ketveri ) iš krikšto tėvelių gavo auksinius auskarus ir tuo pat metu jie buvo įverti. Jie buvo įverti ir vyresniai dukrai, nes vaikų negali skirstyti. Ar būčiau pati vedusi pradurti ausis? Ne. Bet tai buvo krikšto tėvelių dovana.
@Mama Ar dukros džiaugėsi? Džiaugtis džiaugėsi, bet buvo gijimo problemų. Vienu metu jau vos neužgaugo, nes nenešiojo auskarų. Bet gavome barti nuo šokių kolektyvo vadovės už vaiko išdarkymą.
@Mama tėveeeeeelių, bla bla bla. Panašu, kad pati mama iš pampersų neišaugusi. Ar tėveleeeeeliaaaaaii liepė durti ausis vaikui? Man auksinį žiedą padovanojo nepilnametei, aš jo kažkaip nesugalvojau nešiotis į mokyklą.
O siaube ,tokių bepročių dar reikia paieškoti mano dukra užsimanė auskarų kai jai buvo 10m. Prašė senelės ,nes ji turėjo,aš ne, tai buvo viena klasėje kuri nešiojo tai buvo 1997m. tai klasės auklėtoja per tėvų susirinkimą ,pareiškė panelių klasėje pasidarė,auskarus nešioja,bet kitas metais po vasaros atostogų visos buvo auskaruotos, viena pradėjo,visos pabaigė,bet ir klasės berniukų buvo auskaruoti.
Kai proto nėra tai jo ir neidėsi.Kur matyta kad kūdikiams vertu auskarus.Sveikata vaikų ne matai.Auksinius iversit,o gal sveikata sušlubuos kūgikiui.Organizmas aukso nepriims.
Jei užpuliuos ausis,o kas tada.Ne vienai taip buvo ir man,bet per varga išsigydžiau ausi.Galvojau,kad ausį nupjous.
Nuo vaikystės norėjau auskarų, tėvai pasakė, kad jiems auskarai negražu, ausys išsitampys ir vaikščiosiu kaip kiaulė su speniais. Tapsiu pilnametė, galėsiu nors ir į subinę įsiverti. Sulaukiau 18 ir iš pirmos stipendijos prasidūriau ausis.
@Era bet iš kur tie kvaili norai gimsta? tas liguistas užsispyrimas? nebandei sau atsakyti?
@o mai god! Čia buvo seniai aš buvau pirmokė (1984 m) kažkokiam žurnale ar laikraštyje rašė, kad auskarai labai sveika, pradūrus ausį per tam tikrą tašką pagerėja regėjimas ir pan. Močiutė perskaitė ir mamai pasakojo, o aš girdėjau. O aš tada akinius nešiojau, kurių žiauriai nekenčiau, galvojau, kad įsiversiu auskarus ir akinių nereikės. Paskui jau supratau, kad čia pasakos su ta sveikata, įsivėriau, nes man gražu.
na jo mes vadinasi irgi per anksti viresnelei iverem, bet ji jau ejo mokyklon net nepamenu kelinton klasen. Ir jos atsiklausem ar ji nori prasidurti ausytes. Na dabar antrai 4 metukai ir dar ne minties verti kai notes pati paprasis tada ir ziuresim. Na o tos kurios maziukem man ziauru negaliu suprasti to
nu kai kuriom motkoms vapšče protelis susisukęs, tokias sterelizuoti priverstinai reiktų, kad negimdytų tokių pačių debilų
mamytė bažnyčioje, kai tuokėsi, norėjo būti seksi - ne tik savo vyrui bet ir kunigui, ir svečiams. paskui gimsta kūdikėlis jis irgi turi būti seksi.
antroji kancios procedura. Kur mes einame.
partrenkta maza suneliu, o cia, motinos pageidavimu, samdyta uz pinigus "badytoja, pries vaiko valia, kankina kudiki.
kudikelius nuo beprociu siuolaikiniu motinu.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų