Rašyti komentarą...
" protingi" tėvai dabar nesiskiepiją vaikų, toliau bus baisiau
Kaip nemirs žmonės jei negauna antibiotikų ir kitokių vaistų nėra kurie skirsto uždegimą tai kur dingo antibiotikai iš mūsų Lietuvos.
@Baba niekur nedingo ,is pradziu sako nereik ,paskui per velu :(
@Baba yaga? "valstieti", gal nebepisk aplinkiniams proto? Kas tu per idiotas jog nežinai, kad gripo niekas antibiotikais negydo :D Jus ten visi Naisiuose tokie idiotai? Tokiam avigalviui kaip tau duosiu patarimą kaip išsigydyti gripą :D Eidamas miegoti už apatinės lūpos užsikišk karvamėšlio, o po pagalve pasikišk Karbauskio portretą. Ryte būsi sveikas kaip Kazalupskienės asilas.
@Tu visiškas dalbojobas Tikrai esu ne iš Naisių ir karbausko net nepažįstu ir už jį nebalsavau ir kai sirgau kovidu ir gripu tikrai geriau antibiotikus ir per tris dienas pasveikau.
Kaip galejo grizti gripas jei jis buvo visiskai PRADINGES 2 metus??? Gripo sergamumo statistika nukrito iki zemes, bet IS ORO vel atsirado?? Va tau ir mokslas
@Mok$lininkai Kvaileli!!!Durniu durniau!Asile!!!Kaukes!!!!!!!Tau ir tavo sebrams is idiotiskojo marso nesuprasti,kaip veikia kaukes.Butent jos ,2 metus ir sulaike gripa.
@Esculapus O išlindo ped0konservas iš kanapių, influenzos dalelės dydis yra tik apie 0,1 mikrono dydžio, o paprastos kaukės tarpai dešimčia kartų didesni. Bet tu gali nešioti visą parą, "nesirgsi" jokiom ligom
@konservatnykai puola visi chirurgai butu ismire ,nuo visokiu bacilu ,pyzdi pyzdi ,bet zinok miera
@konservatnykai puola Puola durni vatnykai. Manai, kad "influenzos dalelės" skraido pačios savarankiškai?
@Mok$lininkai tikrai koks glusas ,...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų