Rašyti komentarą...
Kiso pizda kam papole o Grazulis ir uzkibo
Glusa boba kaip ir mano suo visur loja islindes is budas taip ir ji ziurekit as varkse uzjauskit
Nemazas vaikas nereikejo dulkintis kale nenoretu suo neispistu
Kales irgi augina suniukus vienos alementu is suns neesko
Moralas toks nekisk kur suo nekisa.
Nekisk visiems kam papola
Gražulis dalinai teisus... Nes anomalija yra, kai tavo ir vaiko amžiaus skirtumas šešiasdešimt metų...
,Nesupratingas straipsnio autorius. Viešindamas šeimyninius reikalus ,žurnalistas pilsto žibalą į rusenančią ugnį. Kenkimas žmonėms. Tame šeimyniniame reikale kalti abudu veikėjai.
Zasinas esi Grazuli
Nepasiduok Birute esi super moterys
Matyt merginos gyvenimas ne rozem klotas, kad su tokiu seniu sugule. Ne is gero gyvenimo tikrai, su dieduku miegojo, vaika pagimde, o dabar paleist negali. Juk ir jauni nori miegoti su jaunais! Man tai tik gailesti sukelia mergina, jos toks desperatiskas prisirisimas prie senio. Butu barakuda, maziausiai buta butu nukosejusi.
KLAUSYKIT JŪS KLAUNAI, JAU ATSIBODOT, ŠLYKŠTU...BIRUTE,DURNELE TU KO TU NORI DAR?...PRIEŠ IŠSISKĖSDAMA JUK ŽINOJAI KO SIEKI... PASIGIMDEI IR AUGINK. GAUNI ELEMENTUS JUK. KO ŠŪDA MALI? JEI NE SEIMO NARYS BŪTŲ .. O PAPRASTAS KOKS... TAI TYLĖTUM. JUK JAU PASIVIEŠINAI, NE IŠPRIEVARTAUTA BUVAI... KO DAR NORI DAR,? O TU PETRAI IRGI NEIŠSIP....K UŽTENKA VIEŠINTIS, VEMT VERČIA...DIRBK DARBUS, GAL NETURI KĄ VEIKTI? ŽIŪRĖK , KAD NEIŠLĖKTUM LAUK, UŽTENKA TŲ SPEKTAKLIŲ.
As nesuprantu kas ji per izymybe, pasidare vaika nuo diedo del pinigu, garbes lai augina, ko kitos tyliai sau augina, nerekia, nu iki sleikstulio slykstu tie man jos straipsniai , ji tik save zemina, per prievarta mylimas nebusi
Gražulis+ Birutė, Šedžius+ Monikutė... pastovios dvi nesibaigiančios meilės istorijos... Moteris i jus kreipiuos ir patarimama duodu... ,,vyrai,, jau gamtos pamokoje moke, kuo senyn tuo ju seksualinis poreikis didesnis, moteru atviksciai mazejantis... o smegenis ,,vyru kuo senyn tuo skistin,, o moteris brandeja... todel baikit, kad ir jaunos esat turit prisiimti atsakomybe nebe uz save o uz savo vaikus... nes praekus 10 metu jusu paciu vaikai susirade tuos straipsnius perskaite gedisis uz jus... Pradekit pirma save gerbt...kad kiti gerbtu... tokiu diedu pilni seneliu namai... Pinigai??? Turit galva,sveikas rankas, kojas, esat grazios- uzsidirbsit, o svarbiausia turit tiksla del kurio reikia gyventi ir stengtis... Per prievarta niekas mylimas nebus... ir nereikia kad butu... sekmes jums.
Kodė Ištrini
KO ČIA KLYKET VISI LYK KAM ĮDOMU ATEIS VAIKŲ TEISĖS IR PAIMS IR BABĄ VAIKO IR PROBLEMŲ

Skaitomiausios naujienos
Į viršų