Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
jei jaunoji nemegsta vaiku , tai kam reikia juos tysti i jos svente jeigu jie jai maisys, juk laksto, zviegia , klykia , meto daiktus tie gimdytiniai svetimi, kodel per vestuves jaunoji turi rupintis kad kieno atauga ko neiskrestu, ko nenumestu.
@i Bobiškas pavydas ir tiek. Puseserė supranta, kad vedęs pusbrolis su žmona kada nors susilauks savo vaikų ir krikštasūniui rodys mažiau dėmesio, gal atneš mažiau dovanėlių, o gal tiesiog- pavydi, kad jis pagaliau surado žmoną ir tuokiasi, nes jau iš karto apkalbinėja ir kritikuoja būsimą žmoną.
O penktadieni i barus kai einat irgi vedates savo vaika? Tik pamanyk, 1 vakara vaikas nematys, kaip suauge geria ir vartosi per vestuves
O šuniuką galima atsivesti į vestuves?
Kokias nesąmones bet kokia proga sugeba žmonės rašyti. Vienai cepelinai per brangūs. Tai kiurksok namuose prie bliūdo košės ir būsi laiminga.
Kažkam vaikai nepatinka, bučiuok šunį, jaip tai daro...
Parašykit ko nors normalaus.
Tiesą pasakius, juk kvailių netrūksta pas mus.
As isviso pas tokius neiciau, tegu svencia su bobulemis ir diedukais.
Yra vestuvių ceremonija ir yra vestuvių balius,vyksta skirtingu laiku, kodėl kalbate apie vestuves tik kaip apie balių, ceremonijoje prašau dalyvauti, laukiami visi, baliuje vaikams ne vieta, esu mačiusi, kaip miega sukritę po stalais
vaje, dėl tokio nieko triedžia, išsidirbinėja , kai nežino nelaimės skonio
anksciau visi svesdavo ir su vaikais ir su senais ir net kaimynias ..tikrai pasaulis isprotejo..ble.t!
Geriau vaikų nevesti į jokius balius, nes kam jiems žiūrėti kaip suaugusieji nusigeria iki komos, keikiasi kaip nežinau kas.
Nematau čia jokio cirko , jų vestuvės , kaip nori taip rengia , nenori vaikų ir nekviečia. Patys tėvai turėtų manau susiprast kad mažamečiams tikrai ne vieta baliuose. O ir patiems lengviau atsipalaiduot kai nereikia apie vaiką šokinėt.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų