Rašyti komentarą...
As manau bet kam gali tai nutikti,Dievas atims prota ir valgysi be saiko.melstis ir prasyti Dievulio,kad neatimtu proto.
Reiskia labai gerai gyvenam, visi prisiede, nors visi verkia, kad brangu viskas
Nuo ko?Nuo vabalu,kirminu?
@Algis Nuo kebabu ir big macu, durneli
mano porcija buvo 2 šaukšteliai maisto per dieną,per prievarta, tiesiog turi badauti. Neįsivaizduoju, kad dabar taip galėčiau, kai nėra pinigų maistui, iš karto pykina ir svaigsta galva, nežinau, kodėl, ir atrodo, skrandis išlips per gerklę.
Jei skrandis istampytas, viskas,
Jei skrandis istampytas, viskas,
alkis žvėriškas, ir suvalgius mažą porciją atrodo, kad visai nevalgei. O dar chemikalai, E" ir visas shudas.
Verkia,kad blogai gyvena,bet kažkodėl nutukusių daugėja.Daugėja ir vaikų nutukusių,nes mažai juda.Išmaniosios technologijos daro savo.Atrodysim lietuviai kaip amerikiečiai.
@Vitalija makaronus, miltus, geriausiu atveju keptas aliejuje bulves. Bet bulvės p. centruose kiaulines, jau nuo verdamo kvapo vemti verčia.

@Vitalija Kai hormonais užterštas maistas sutrikdo medžiagų apykaitą, nepadės nei fizinis aktyvumas, nei mažesnis maisto kiekis. Problema yra ne maisto kiekis, o jo kokybė.
pvz valstybes institucijos leidžia gaminti ir parsavineti sss.udina maista, su e priedais,,palmiu aliejumi, transriebalais, pertekliumi cukraus pridėto maisto, ir t.t. taigi tam kad butu skatinama pramonė, paskui vaikai, suaugę nuo to maisto serga, labai serga anksčiau ar veliau, taip užkraunama medicina, siurbimo operacijos, širdies persodinimai, odos ligos ir t.t. tai skatina medicinos ir formacijos pramonė...taigi tai auksinis JAV big mac išradimais. Pinigai daro pinigus, ačiū .
@čia nerealus biznis taip.
Iki tų metų visi nuotraukose būsit, kaip kataloginiai, juk gyvenimas gerėja.
Ne vien maistas skatina nutukimą.Dabar vaikai ištisai sėdi prie kompiuterių, mažai juda, nes kieme neįdomu, nes nėra draugų, kurie visi žaidžia prie kompiuterių ir užkandžiauja.
turetu uzdrausti deti i maista visokius priedus kurie tukina ir skonio receptorius ir aplamai nesuprantu tai kam tada gamina toki maista del kurio pastoviai skalambija to nevalgyk to negerk! ir aisku svarbiausias dalykas mazinti porcijas ...bet nevisada gaunasi
@xxx Tiesiai i desimtuka!!! Prie vaiku nepristovesi, kad to ar ano nepirktu.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų