Rašyti komentarą...
Kam mums kažkur kažkieno bėdos...
Lyg savų nebūtų..
Oi tie žurnalistai,vis užsakymus vykdo...
Kurie nori sveikata rūpintis žino apie tą ligą,paskaito kitaip ,aiškiau parašyta.
@Janina Ir man labai įdomu kas kažkur nuo ko numirė ;/. Lyg savų nėra...
Jums žarnyne yra polipų jie ir nepraleidžia tuštintis O kaip patekti pas šeimos gyd prašykit siuntimo ir įrašo į eilę reikia laukti 2 mėn ir padaro kolonoskopinį tyrimą su narkoze ir matys kas jums yra
@Lapė Nesvaik apie narkozės, tyrimas klaikus, tau narkozės gal daro privat clinic
"Nakvynės namus" jūs bent paskaitot ką google išvertė prieš postinant?
Pats lavonas kvalifikacijos atžvilgiu, tai pas ką tada kreiptis, prezidentą, užsienio reikalų ministrą? Jie irgi
Kaip kur patekt pasitikriny nuo vezio as path gydytojus prasau bet tyla as ir sunkiai tustinuosi is matos buna kiwtos ir kaip oskos spyriai ir kiek kartu keiciau maista sriubas valgau ir visokiu zalumynu salotas ir kai silta vandeni geriu ir biopasukas mums jau senjorams nera sansu patekt pa's konsultant taj valdanciai tokiu nereik tik pries rinkimus mes esame reikalingi ir tada ta valdzmogiu valdziai tokui nereik hie tik yra gydomi the ponsi meturim mes hero prez, tai kur ta gerove pa's mys lietuvoj yik viska naikin a ka anievaldamyieji sukure tik po as ministras sveikatos patare nrdirgti it but sveikiems viso pdens ir apsirgs baisu,
@Ruta Reikia darytis klizmas su obuolių actu, bent kartą per 2 sav
@Ruta Bandykite suvalgyti vaisių kivi vieną su odelė vakare
Nusispjaut. Geriau parasykit kiek vaiku afrikoj nuo bado mirsta. Niekada nerasot,parsidaveliai. Daunu saika. Bet ir cia prasides.
@Suaigruskit baimes Ar nusiustum duonos jeigu sužinotum?
Rašoma "garsią",bet ar visi girdėjo apie tokią asmenybę?
@Rožė Apie rožę tai tikrai visi girdėjo!! Tikriausiai rožė nesuprato, kad čia rašo apie svarbą tikrintis savo sveikatą!!!
Kiek galima apie mirtį vien negatyvas, mirė tai gerai prie jo čia ta reklama.visai neįdomu.
@Loreta Mirė, tai gerai? 40 metų moteris su dviem vaikais? Kaip galima taip rašyt? O rašo tam, kad primint apie žarnyno vėžį. Nes žmonės nesitikrina, numoja ranka, sako, gyvensiu kiek Dievas duos. O pirmas tikrinimas labai paprastas, kraujo išmatose tyrimas. Jis virš 50 metų priklauso nemokamai, o ir kainuoja jeigu ką jis nedaug. Mane stulbina žmonės, kurie gali išleist 30 eur pavalgyti restorane, bet kokiam tyrimui jiem gaila pinigų.
Į viršų