Garsi ekstrasensė atskleidė, kada princas Harry ir Meghan susilauks kūdikio

 Rusijoje gerai žinoma ekstrasensė Nadežda Ševčenko woman.ru nuspėjo, ko turėtų susilaukti savaitgalį aukso žiedus sumainiusi princo Harrio ir Meghan Markle pora. 

42

Ji tvirtino, kad dabar, kai vestuvių šventė baigėsi, karališkieji rūmai lauks įpėdinių. Tiesa, ekstrasensė įsitikinusi, kad tai artimiausiu metu neturėtų įvykti. 

„Po vestuvių šventės neišvengiamos mintys apie tai, ko susilauks Sasekso karališkoji šeima. Apie tai, kada pirmagimis pasibels į Harrio ir Meghan šeimą, diskutuoja daugelis.

Natūralu, juk visiems įdomu, kas gims pirmasis: berniukas ar mergaitė. Galiu pasakyti, kad kitamet pora susilauks dukrelės", - atskleidė ekstrasensė.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan Markle atvyko į vestuves!

Gavo titulą

Vestuvių proga Meghan Markle gavo karališką titulą: Elizabeth II vestuvių rytą padovanojo savo anūkui ir jo nuotakai Sasekso grafystę, o pagal ją – ir titulą. M. Markle taps Sasekso kunikaikštiene, o princas Harry taps kunigaikščiu.

Tokiu pačiu principu Kate Middleton 2011 metais po vestuvių su princu Williamu tapo Kembridžo hercogiene Catherine. Williamui tąkart taip pat buvo suteiktas Kembridžo hercogo titulas, jis taip oficialiai ir pristatomas, nors visuomenė vis tiek iš įpratimo jį toliau vadina tiesiog princu.

Ypatingos taisyklės

Vestuvėse dalyvaus princo Harry artimiausi šeimos nariai, dalis Meghan šeimos narių bei artimiausi draugai. Pora taip pat pakvietė ir pustrečio tūkstančio Didžiosios Britanijos visuomenės atstovų, kurie galės stebėti jų atvykimą į šv. Jurgio koplyčią.

Svarbu tai, jog per karališkąsias vestuves visi privalo sėdėti jiems numatytose vietose. Princo Harry šeima sėdės dešiniojoje, o M. Markle – kairiojoje pusėje. Visi draugai privalės sėstis į jiems nurodytas vietas.

600 svečių į ceremoniją pradės rinktis kelios valandos prieš. Po ceremonijos karališkoji pora išvyks į procesiją karieta iš Vindzoro pilies ir vyks per vietos miestelį ir grįš į pilį.

REKLAMA

Visų svečių buvo pageidauta su savimi neturėti kamerų ir mobiliųjų telefonų. Ceremonijos metu draudžiama naudotis socialiniais tinklais. Be to, moterų buvo paprašyta atvykti be talpių rankinių: visi svečiai patikrinami maždaug 5 kilometrai nuo vestuvių vietos. Į ją jie bus gabenami specialiais autobusais.

Svečių apranga

Karališkoji pora pageidavo, kad į jų vestuves svečiai atvyktų ir specialiai apsirengę: vyrai turėtų vilkėti dieninio frako švarkus arba kostiumus, o moterys dienines sukneles bei skrybėles. Nors skrybėlės neprivalomos, jas pageidautina vilkėti.

(77 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas Harry veda savo išrinktąją M. Markle: pamatykite, kaip atrodo koplyčia

Ieško skirtumų

Daugelis šią ceremoniją lygina su K. Middleton ir princo Williamo vestuvėmis. Nors buvo tikėtina, kad tuoktuvės bus ganėtinai panašios, vis dėlto skirtumų – labai daug. K. Middleton ir princas Williamas susituokė penktadienį, tuo tarpu M. Markle ir princas Harry – šeštadienį.

Nemažai diskusijų įplieskė ir finansavimas: amerikiečių aktorės ir princo vestuves apmokės karališkoji šeima, kurios biudžetas renkamas iš mokesčių mokėtojų pinigų. Visgi K. Middleton ir princo Williamo tuoktuves apmokėjo jų šeima iš savo lėšų.


Rašyti komentarą...
;
;)
2018-05-22 10:26:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sakoma dukra gimsta iš dideles meiles:))
Atsakyti
0

O
O
2018-05-22 13:56:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne visada. Mano tevai nemylejo vienas kito.
Atsakyti
0

O
Oo
2018-05-22 17:47:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na Keitės Ir Wiliamo lb grazus vaikai.Wiljamas toks saldainiukas.o Keit Elegantiška
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų