Rašyti komentarą...
Kas čia per pievos?Esu vegetare nuo vaikystes.Jei vegetarizmas blogai tai kodėl mano sveikata yra puik?
Užsiciklinęs žmogelis. Iš visų žmonių puokštės istorijos eigoje iškrito vegetarų grandis.
Jam protinis vystymasis buvo ir yra sustojęs jei rašo tokius kliedesius ...
Pazistu pora vegetaru ir galiu tikrai pasakyti, kad nuo tada, kai nustojo valgyti mesa, stipriai sumazejo protavimo pajegumai. Dabar nelabai yra apie ka diskutuoti. Jau nekalbant apie nepakeiciamu amino rugsciu trukuma, butent tu, kuriu yra mesoje, bet nera zoleje(ar darzovese)
@Ne vegetare O tada atsakykit iš kur žolėdžiai jų gauna? Jų kūnams taip pat reikia amino rūgščių. Šiaip yra augaliniuose produktuose, tik nėra visų amino rūgščių viename produkte, taigi reikia įvairiai valgyti. O jūs įsikandę kažkokį mitą kartojat kaip poterius. Paskaitykite postą żemiau ką jūsų ta visavalgystė daro. Ir dar galite pasidomėti žąla sveikatai.
@Ne vegetare Agne, žmonių organizmas ne visas amino rūgštis gali sintetinti, jas turi gauti su maistu. Žolėdžiai gali sintetinti trūkstamas amino rūgštis, kurių negauna su maistu. Aišku derinant mitybą - riešutai, įvairios sėklsos ir grūdai galima susirinkti reikalingas medžiagas. Bet ar daug tokių vegetarų yra, kurie vos ne portatyvinę kraujo laboratoriją turi, kad tikrintis kokių medžiagų jiems einamuoju laiku trūsta? Tuo labiau vaikams..
Visų pirma, tai gyvūnai viską jaučia panašiai, jei ne taip pat, kaip žmonės, ir turi sąmonę, tai gaunas tas pats kas kitą žmogų nužudyt ir suėst. Nu bet tas tai pochui visiems matau, svarbiausia patenkint savo "pagrįstus" poreikius iš tingėjimo patiems pasidomėti ir kažką gyvenime keisti. Tai yra labai neatsakinga ir savanaudiška. Spėju dauguma nėra skerdykloj buvę, tai nelabai turbūt įsivaizduoja per kokį pragarą tie gyvūnai praeina, kol nusibaigia, nu bet jei pabandysit save su perrėžta gerkle įsivaizduoti, įsivaizduokit save, vedamą į skerdyklą, kai žinot, kad jus tuoj paskers, gal padės jums suprast? Kaip jaučiatės? Patinka? Stebėdami skerdžiamą gyvūlį iš laimės tikrai nešokinėtumėt. Čia nebent extra atvejis, jei miršti iš bado ir aplinkui visai nėra ką valgyt, o ne kai gali betką įsigyt ant kiekvieno kampo. Jūs valgot mirtį, stresą, baimę ir ligas.
Mane visą vaikystę vertė valgyt mėsą, net neatsiklausę ar aš noriu, o beje nelabai aš jos ir norėjau, paaugusi pati valgiau, nes taip buvau pratusi, iki kokių 28 metų amžiaus valgiau mėsą, bet vistiek žiauri mažakraujystė buvo. Ir tokių žmonių yra daug. Farmacija uždirba iš ligonių, jie neuždirba iš sveikų žmonių, o gydytojai uždirba iš farmacijos. O apie mitybą išvis nedaug jų išmano kąnors.
Kitas dalykas mėsa pripumpuota dabar visokių antibiotikų, steroidų ir dar dievaži ko, pjaunant gyvūlį taip pat išsiskiria streso hormonai, kuriuos taip pat dedat į save.
Kitas faktorius yra gyvūlininkystės įtaka aplinkai. Tai yra viena iš trijų labiausiai neigiamai gamtą įtakojančių praktikų. Tai turbūt didžiausias vandens teršimo šaltinis, dėl gyvūnų atliekų, trąšų ir pesticidų, kurie taip pat prisideda prie žmonių prastos sveikatos ir antibiotikams atsparių bakterijų išsivystymo. Gyvūlininkystei taip pat išnaudojama apie 8% vandens pasauliniu mąstu. Taip pat 40% žemės yra naudojama gyvūlininkystei. Tai sukelia biologinės įvairovės nykimą, miškų naikinimą, žemės degradaciją, taršą, klimato pasikeitimą, per didelę žvejybą, kas naikina vandenynų ekosystemą, koralai miršta o kie yra namai ir maistas daugybei jūros gyvių. 2017 metų tyrimai rodo, kad dėl apie 60% biologinės įvairovės praradimo yra atsakinga labai plati pašarinių augalų kultivacija, kurios reikia nlrint pamaitint milijardus gyvūlių visame pasaulyje. Gyvūlininkystė taip pat atsakinga už 20% šiltnamio efektą skatinančių dujų, kas lemia tokią klimato kaitą. Tai susideda iš pašaro gamybos, fermentacijos procesų ir mėšlo laikymo ir tvarkymo ir produktų logistikos. Gyvūlininkystės šiltnamio efekto dujų kiekis gerokai viršija bet kokios kitos žmonių veiklos išskiriamą kiekį. 2017 metų lapkritį virš 15,000 pasaulio mokslininkų pasirašė perspėjimą žmonijai, tarp viso kitko taip pat skatinantį mitibos keitimą į dauguma augalinį maistą. Kad išgauti 1kg mėsos, reikia sunaudoti 15,000 litrų vandens.. JAV gyvūlininkystei yra sunaudojama apie pusė vandens, bei 80% dirbamos žemės ir gyvūliai suvalgo didžiają dalį kultivuojamų pasėlių, kurie galėtų pamaitinti daug daugiau žmonių.

Galėčiau rašyt ir rašyt, bet nwturiu tiek laiko amžinai įrodinėt, ar jūs galit gal patys apsišviest ar į lietuvių kalbą jums neverčia informacijos?
Nu mėsėdžiai pasakykit, kaip jums su sveikata? Kaip su svoriu? Neturit problemų? Su cholesteroliu? Su širdim? Diabetais? Insultais? Vėžiais? Sveiki esat, kad diktuojat kam ką valgyt? Man atrodo jūs nelabai suprantat pasėkmių mąstą jei visdar taip šnekat ir nesate labai gerai apsišvietę. Nu bet savaime suprantama jei jūsų pačių švietyba ateina iš delfi ir iš teliko.. Gal jau gana naikit viską dėl savo neišmanymo?
@Žudikams nuo Agnes Galva persiviesk nes tokiu sudu dar neesu skaites.valgiau ir valgysiu mesa.esk ta savo zole priedurne.
@Žudikams nuo Agnes Pritariu. Zmones valgo mesa is neismanymo.
@Žudikams nuo Agnes Buvau skerdykloje ir lavonineje ir ka ? Zmogus mitybes grandines virsuneje , jam tM kad but protingesniam uz kitus reikia pilno maisto. Todel mess kaip ir zole ir zuvis privaloma Jo racione. Indijoje yeah vegetarizmo irstva ir paziurek I ju issivystimo lygi.
@Žudikams nuo Agnes Nu va užpuolė zombiai. Jūs kad ir valgot mėsą esat kažkokie protiškai ir dvasiškai atsilikę. Tai yra įrodyti faktai, nu bet jūs ir matydami tiesą nepripažinsit, kad esat neatsakingi ir jums visai nusišikt kaip naikinat pasaulį, dėl to bandot paneigti ir surasti pasiteisinimą savo tokiems destruktyviems veiksmams ir gyvenimo būdui. Dar aš bandau į visus su atjauta žiūrėti ir neteisti, nu bet tokių išsišokėlių, tai visai man negaila. Jei jums svarbiau patenkint savo skonio receptorius, nei kitų gyvybė, bei visos natūralios gamtos gerovė, tai esat visai morališkai atsilupę.
@Žudikams nuo Agnes O tu mėsininkai, ir gyvūlių augintojai ir kiti kirie iš lavonienos ir kūno skysčių biznį daro turbūt kakoja į kelnes, nes jei visi pabus ir nebevalgys gyvūnų kilmės produktų, tai jų bizniams galas.
@Žudikams nuo Agnes Net neskaitysiu.. yra mitybos grandine tu besmegeni! Kodel liūtas nevalgo žoles, o valgo mėsa?
Vegetarai idiotai ir tai įrodyta moksliš
Vegetarai idiotai ir tai įrodyta moksliš
@Žudikams nuo Agnes Taprasme nu tai matosi dėl ko mes valgom mėsą :) jei nevalgytume, būtume buki, kaip tu :)
Hemoglobinas??? Geležis??? Mėsoje??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
O, vargeli!!!
Na, svarbiausia, kad VISADA bus debilų, kuriems tai bus šventa tiesa, nes GYDYTOJAS (!!!) tai pasakė :-D :-D :-D :-D :-D
@Edvinas Ir visada bus debilu, kurie galvos kaip tu.
@Edvinas Vegetaras - senas indėnų žodis reiškiantis “chujovas medžiotojas”
Vien paskaičius komentarus ir kur taip išreikšta mintis,kad ne iš karto supranti ką žmogus norėjo pasakyti,jau pasako koks išsilavinimas.Apie klaidas nebekalbu.O kuo mažesnis intelektas,tuo žmones protingesni net už gydytojus.
@Kristina Nuo kada išsilavinimas žmogų padaro protingesniu? Žmogus gimsta durnas arba protingas ir joks išsilavinimas to nepakeičia. Esu 100% įsitikinęs, kad to paties gydytojo mitybos daugumą sudaro nuodai. Kaip ir dar 99% žmonių.
Pilna vaiku mesavalgiu serganciu mazakraujyste. Sapalu sapalai.
O tai augaluos geležies tipo nėra, ane? :DDD
Daktaro žvilgsnis labai specifinis, jis, kaip daktaras, pats geriau turėtų žinoti apie šiuos dalykus (padidėjusius akių obuolius, tarsi išsprogusias akis) - jam būtina išsitirti skydliaukės veiklą. Tai čia ne į temą buvo pastaba. O dabar - į temą, apie vegetarizmą :) Pirmiausiai garsia antrašte paskelbiama, kad VEGETARIZMAS STABDO PROTINĮ VYSTYMĄSI, o štai paskui tekste rašoma rašoma ir galiausiai išraitoma toji pagrindinė mintis, kurios esmė lyg ir tokia: protinį vystymąsi prislopinti/ pristabdyti gali anemija, hemoglobino trūkumas vaikystėje. Daktaras sau patogiai užmiršta, kad anemija serga daugybė vaikų ir suaugusiųjų visame pasaulyje, visiškai nepriklausomai jie vegetarai ar ne vegetarai. Kiek pažįstu šeimų, tai kas antroje yra vaikų, kurie vargsta su ta anemija. Ir nei vieno vegetaro, kad juos kur :)
@As Isiskaityk gerai ka gydytojas pasake, o ne apsimesk proto bokstu :)

Skaitomiausios naujienos
Į viršų