Rašyti komentarą...
Šita ponia Irutė jau galimai virtusi zombiu, nes taip aklai įsitikinusi eksperimentinų vakcinų nauda ir nieko nenori žinoti apie žalą. Tuo labiau, kad Švedijos ar tuo labiau Baltarusijos,kur sergamumas neviršyja įprasto gripo susirgimų mąsto ir niekas ten nekelia panikos, pavyzdžiai rodo, kad tas burbulas daugiausia politinis sprendimas, naudingas farmacijos bizniui ir pinigų plovimui iš biudžeto kuomet nėra jokios kontrolės. Juk tai parodo ir nuolat uždarinėjamos ligoninės, dirbtinai mažinamas lovų skaičius, nedidinami atlyginimai slaugančiam personalui, žmonės bėga iš Lietuvos, dėl ko nėra kam dirbti -žodžiu dirbtinai žlugdoma sveikatos sistema..
Ed. Šita ponia Irutė jau virtusi zombiu,
Ed. Šita ponia Irutė jau virtusi zombiu,
Šita
tai greiciausiai pati autore iskoliojo ir isszemino ta nevakinta drauge... nes bvakinti 100000 % agresyvesni nei tie kurie neturi vakcinos..
Nesuprantu, kodel bijo ta paskiepita neskiepitu, tu juk pasiskiepusi tam, kad nesusirgtu..., tam ir yra skiepas.... As pavizdziui paskiepitas nuo encefalito ir periodiskai kartoju - as visiskai nebijau tu erkiu
Kaip kitaip užtikrinsime pasiskiepijusių žmonių saugumą? Jeigu nenori skiepytis – tai testuokis, nenori testuotis – lik namie, nerizikuok kito sveikata. DEBILISKIAUSIAS ARGUMENTAS ISTORIJOJE.
Ir mane stebina ta antivakserių ir maršistų agresija! Pagatavi griebtis fizinio susidorojimo, kad įrodytų savo tiesą. Gal dėl to, kad ir patys nėra įsitikinę savo tiesa
Jei pasas apsaugo, laukim stebuklo, turėtų užsikrėtimo ryškiai sumažėti, o jei atvirkščiai, reiks su drauge susitaikyt...
Kaip bebūtų keista, bet dažniausiai visus dergia ir garsiai šaukia pasiskiepijusieji. Lygtai su skiepų jie įgauna teisę visus kitus žeminti ir niekinti.
Tai kad tie pasiskiepyja ir stuma ant neskiepytu tai ka tu debilėle dar čia bandai išsivartyti...
@Jonas O, kad jau pikti, tai akivaizdu ir ko gi nervuotis? Pradžiai džiaugėsi, po to visas ratas persirgo, vaikščiodami į darbą ir į parduotuves nes po skiepų, bet kažko širdy neramu, ar ne?
Aš nesuprantu tu skiepytų piliečių, ką jie yra viršesni už neskiepytus piliečius, a. Jie yra lygai tokie patys, tik jie yra bandomi triušiai, nes jie nenori visa tai pripažinti. Kad su jais elgiamasi , kaip su baudžiauninkais, kurie neturi savo nuomonės, o gyvena svetimomis mintimis ir jų pakalikių nurodymais. Galite mane koneveikti, bet tai yra faktas. Nes vakcinos nėra joks vaistas, o tik pinigų mėtymas ir žmonių žalojimas. Jei ji būtų vaistas tai nereikėtų žmonių skiepyti po kelis kartus, bet kaip patys matote, tai jus dar ne viena karta badys ir vis sakis, kad ne ta vakcina gydo, reikia dar kelias suleisti į jūsų kūną ir žiūrėti ar jau kratote kojas ir sukate į durų pusę.
Į viršų