„Kiekvienam sutiktam žmogui, kad ir koks nereikšmingas jūsų bendravimas būtų, rodykite tiek rūpestingumo, gerumo, supratimo ir meilės, kiek esate sukaupęs savyje, ir darykite tai negalvodami apie atlygį. Jūsų gyvenimas niekada nebebus toks, kaip anksčiau.“

Og Mandino

Meilės skleidimas – dėsnis, taikomas visose gyvenimo srityse. Meilės jėgai nerūpi, ar pažįstate žmogų, ar ne, jai nerūpi, ar žmogus yra jūsų draugas, ar priešas, ar jis jums artimas ir mylimas, ar visiškas pašalietis. Meilės jėgai nesvarbu, su kuo susitinkate – bendradarbiu, viršininku, tėvu, motina, vaiku, mokiniu ar aptarnaujančiu parduotuvės darbuotoju. Kiekvienam žmogui, su kuriuo susitinkate, arba dovanojate meilę, arba ne. Ir gaunate tai, ką duodate.

Santykiai – didžiausias kanalas, kuriuo įmanoma spinduliuoti meilę, taigi gali pakeisti visą gyvenimą tik dėl meilės, kurią skleidi savo santykiais. Bet tuo pat metu santykiai gali lemti didžiausią nuosmukį, nes dažnai jie tampa svarbiausiu pasiteisinimu dėl to, kad neskleidi meilės.

Ką duosite, tą ir gausite

Pačios šviesiausios asmenybės per visą žmonijos istoriją liepė mylėti vieniems kitus. Bet mylėti kitus turite ne dėl to, kad sau atrodytumėte geri žmonės. Jei mylėsite kitus, gyvenimas bus nuostabus. Jei mylėsite kitus, gyvenimas bus toks, kokio esate verti.

REKLAMA

Juk visas įstatymas telpa viename sakinyje: „Mylėk savo artimą kaip save patį“, – sakė šv. Paulius. Dovanokite meilę kitiems gerumo, padrąsinimo, paramos, dėkingumo ar bet kurio kito gero jausmo pavidalu ir ji sugrįš daug kartų didesnė ir nušvies kiekvieną jūsų gyvenimo sritį – sveikatos, pinigų, laimės ir karjeros.

Skleiskite kitiems negatyvumą nepalankumo, pykčio, nekantrumo ar bet kurio kito blogo jausmo pavidalu ir toks negatyvumas tikrai jums sugrįš! Jis bus dar didesnis ir pritrauks dar daugiau blogybių, kurios paveiks visą jūsų likusį gyvenimą.

Kiti žmonės niekuo dėti

Jūs dabar pat galite pasakyti, ką duodate, kai bendraujate su žmonėmis. Jei dabartiniai jūsų santykiai yra puikūs, vadinasi, išspinduliuojate daugiau dėkingumo nei negatyvumo. Jei dabartiniai santykiai sudėtingi ir įtempti, vadinasi, nesąmoningai skleidžiate daugiau neigiamų jausmų nei meilės.

Kai kurie žmonės mano, kad santykiai – geri ar blogi, dėl kitų žmonių, bet gyvenimo mechanizmas veikia ne taip. Negalite pasakyti meilės jėgai: „Dovanosiu meilę tik tada, kai kitas dovanos ją man!“ Negalite nieko gyvenime gauti, pirma nedavę! Ką duosite, tą ir patys gausite, todėl kiti žmonės niekuo dėti – viskas priklauso nuo jūsų! Viskas priklauso nuo to, ką duodate ir ką jaučiate.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų