Rašyti komentarą...
O kodel nerasot kaip simtais kasdien pasiduoda rusams ukrainos kariai ?
Putino kilmė lietuviška, dvaro tarnas. Mėgsta kilmingai gyventi, baigęs baleto aukštąją mokyklą. Rusai yra slavų kilmės, gyvena nuo 3000 metų prieš mūsų erą, atsimena 5508 metus. Paveldėję graikų raštą ir kultūrą. Ne veltui rusai, baltarusiai ir ukrainiečiai buvo visur pirmaujantys, nes yra gabesni, darbštesni, išradingesni. Negalima slavų gyventojų atskirti sienomis, negalima jų žudyti, išvežti, griauti jų sukurtą turtą. Slavai yra krikščionys.
Patrijote PREZIDENTO DONALD TRUMP SUPPOR
Patrijote PREZIDENTO DONALD TRUMP SUPPOR
Kaip jus galite apibudinti Baideno nerima, zurnalistai, jei jus Lietuviai jo nepazystate......juk jis visiskas LIGONIS...Svarbiausia galvoje....his nezino,kur randasi, ka kalba,haliucinacijos,kad aplinkui zmones,sveikinasi tiesdamas ranka i tuscias vietas, nesugeba atsakyti nei vieno klausimo...Tragedija ne vien tik Amerikai, bet ir visam PASAULIUI. Nustokit skleisti Mela zmonems, nes prisivirsit koses, kur reikes ja jums ir issrepti. Jis jau nebeturi jokio nerimo, nes liko tik Baideno EGZISTAVIMO LAIKAS
Galėtų Rusiją valdyti perimti Lukošenka tai jis greitai padarytų ten didelį kolchoza.
Lietuvos ruskių tautinės mažumos beria nepasitenkinimo emojus ant komentarų XD
Kas, kad jis pakratys kojas.O kiek jį remiančių generolų, jie kariaus.Šitas išgama pats vienas nekariauja, žudynėms vadovauja generolai ir vadai.Visi nenudvės.
Greiciau ta ta sena issigimeli kasnors prie lenino paguldytu...
Viso šito karo kaltininkas,Amerikos Simsonas vyresnysis
@Juonai Ką uostai, ar leidies?
@Juonai Juonai mes net nežinojome kad JAV užpuolė Ukr, naikina suverenę valstybę ir jos piliečius ir tt... ir tt...
Geras pasekimas būtu jei per parada paleistu kokia nors hemine ginkla ju paciu rusu generolu raketa i pacia grietinėle kurie susirinke veteranai i pacia viduri salia mauzolieju ir kremliu raudonaja aikste tada ir baigtusi jų paciu karas na zinoma cia zuikio norai ne ūtu goblino pasibaigtu karas.
@Lt Neteisk ir nebusi teisiamas
Bus kitas,dar arsesnis.Palinkekim stiprybes
Į viršų