Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kodėl viada reikia taip suspausti liemenį ir pabrėžti krūtinę.Visos jos suknios tokios.Ar ta krūtinė tokia didelė?Pečių juosta visda nukarusi Kodel?Kam platinti ir taip plačius pečius ir nugarą.Bet vis tiek ji atrodo neblogai ir kritika nepelnyta, ypač Drukteinio.Man jos šukuosenos patinka,nebūtina visas stilingai apkirpti kaip avis.
Koks skirtumas apranga Grybsusksite abi ksdencijas buvo melyna apranga visur ir visada. O ,Pinskus ponui Drugteniui nepatiko,o man jis pats negaliu žiūreti į nukvskudį diedąEmilija
Nuostabi moteris ta mūsų Nausėdienė. Šį kartą gal apranga nebuvo ideali, bet vistiek ponią turime kuria galime didžiuotis- išsilavinusi ir ypatingai graži moteris!
Baikit !Įdomu į jūs pažiūrėti...!Nausėdienė graži ir maloni,normaliai apsirengusi...
Įdomu, iš kokio dvaro kilęs tas didysis ekspertas, kad taip susireiksmines. Tikiu Palaikytes atsiliepimais, jie tikrai suprantami ir ne pretenzingi kaip šio didžiojo eksperto.
Bet nuoširdumo, gyvumo, charizmos nulis!!!
Gaila kažkaip net.
@Tiek jau to tie aprėdai, Na kai tave stebi milijonai, iš kurių dauguma nieko gražaus pasakyti nenori arba paprasčiausiai nesugeba, tai aišku, nejauku ir kelia stresą. Mokėjimas save valdyti ( pavyzdys Veryga) ne kiekvienam duotas ar įvaldomas.
@Taigi VERYGA šaunuolis,be principų be išdidumo nioširdus psprastas žmogus,galima pavydeti jo ramaus būdo.
Pirmoji ponia atrodė kaip mano fermos melžėja .
Ar Landzbergis buvo rudais bateliais?
Europoje dirbancias musu ponias: nutukusios, suvyriskejusios. Ten vyrai atrodo zymiai labiau pasitempe, negu musu bobeles.
Tiesiog ieskote priezastie
Tiesiog ieskote priezastie
prie ko prikibti. Puikiai atrodo musu pirmoji pora. Santuriai, elegantiskai ir estetiskai. Be issidirbinejimu. Tegu atrodo kitos dvi musu ponios-paneles taip, nors susisukuotu ar rubus prasilygintu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų