Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ei jus! Reikalaujate is aukletoju rupintis,is pedagogu - mokyti... O kur reikalavimai vaikams buti mandagesniems,kantresniems?
@Ei Cia jus 2m vakui isakote!:)
Kodėl leidžiama Gitanai savo komentarais įžeidinėt vyresnius žmones, įdomu ar ne sovietinė iškasena , kaip jinai išsireiškia ir ją pačią pagimdė, taip išeina, kad jinai laukia , nesulaukia kada ir jos tėvai numirs,kažkokiai degradeu leidžiama tyčiotis iš to ko nirkas neoakeis,istorijos neperrašysi
Tai gal tai mamai geriau taikytis prie bendros tvatkos .Kiti nesiskundžia.Teisinga patarimą gali duoti bunke arba pikule.
iš komentarų kiek SUPER mamyčių.
Visur ta pati adaptacija vyksta,kokios dar 10-15min
Visur ta pati adaptacija vyksta,kokios 10-15min
Visur ta pati adaptacija vyksta,kokios dar 10-15min
Mamyte, o kaip jus uzsiimate savo vaiku namuose: skaitote jai knygeles pries miega, dainuojat su ja daineles, zaidziate, piesiate, mokote eilerastuku, kaip ja nuraminate, kai ji verkia. Abejoju ar tai darote, turbut iduodate telefona, kad tik vaikas jums netrukdytu, dabar ne tevai augina vaikus, o telefonai.
Na, o aukletojos, joms tenka tikrai sunki dalia, kai i darzeli vedami vaikai auklejami telefonu, darzelyje tiek telefonu neturi...
Turiu anukeli 2,5 m., jis i darzeli vedamas nuo 1 m. Svedijoje tiesa, ten blogo oro nera, vaikai vedami i lauka bet kokiu oru, aukletoja turi tik 5 vaikus, bet ten nera ir tokios pompastikos, kaip pas mus. Ateini paimti is darzelio vaika, o jis sedi baloje ir teskena vandeni rankytemis ir nieko, cia pas mus pamate toki vaizda skundus rasytu, o ten tai normalu, vaikas zaidzia ir neserga. Mazulis kalba,lietuviu, svedu kalbomis, skaiciuoja iki desimt ir dainuoja daineles dar ir anglu kalba, bet ir teveliai ir sesute su juo uzsiima..
Leidoo bastarde i darzeli...
Jūs su savo vaiku norite sėdėti grupėje, o pagalvojate apie kitus kurie taip pat, matydami jus, ilgėsis savo mamytės... Nežiūrėkite tiktai savęs. Vaikas negali būti paliktas,, nuo ryto iki vakaro''. Pratinti reikia po truputį, 10-15min.
@Vilma Visur ta pati adaptacija vyksta,kokios 10-15min
@Vilma Pirmaji vaika kai ejom adaptacini buvau su juo nuo 9val.iki pietu, kita diena nuo koki 30min.pabuvau maciau kad gerai jauciasi ir palikau iki vakaro. Jokiu asaru nebuvo. Antras vaikas nuvedziau ir greit isgrudo uz duru net neatsisveikom liepe ateit po 20min.pasiimti o palikau bliaunanti pasiemiau, bliaunanti. Taip ilgai zaidem. Jau beveik metai kai lanko bet dar vis pabliauna rytais.
@Vilma Jeigu kažkam reikėjo tokio užsakymo , tuo ir pasinaudojo , įžvelgiu , kad privačių darželių reklamai , to reikia.


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų