Rašyti komentarą...
pandemija dvi kaukes voenakrtines nesioj
pandemija dvi kaukes voenakrtines nesioj
as per visa
Tai ir sergancius covidu reik guldyt į paprastus skyrius kartu su kitom ligom sergančiais jei jau nėra jokio skirtumo.Kam nafik tie covid skyriai.Deguonim ir pro atvirą langą pakvėpuos.
.. zaraza proporcinga ekonomikai
Pasak ministro gydyt covidinį ir pvz apsividuriavusią bobutę yra vienas ir tas pats,nekreipkit dėmesio .
Kada rusai puola atlyginimus reikia mazinti ar didinti ?
@DURNIAI Kai ateis chuilo išdulkins tavo dukrą ir žmoną ,o tau suriš rankas už nugaros ir nukeps į pakaušį,va tada galėsi prieš nusigaluojant pasityčiot.
@Rima Pasakysiu jam, kad tave isdulkintu, per visus galus, kol tave tvarkys visas tankistu ekipažas, aš jau busiu pasislepias
Lenkija atsisakė ir perteklinių skiepų dozių, laikas kitoms ES šalims parodyti savo balsą, o ne kaip avims tenkinti "teisėtus Faizerio lūkesčius". Nenorime mes Žirinovskio likimo.
@miau Dulky nepabegsi nuo tautos su šimonyte žudikai
ka tas liausius ministras nusimano apie sveikata, gydytojai gavo priedus,uz tai kad i kapus nuvare tukstancius zmoniu,gyde pasislepe uz telefono ,o pensijinio amziaus zmoniu is viso negyde,priedai uz numarinta zmogu
Mano nuomone jis glušas,tai tegu pats ir dirba covid skyriuj.700 covidinių tsi ne 7 ir juos gydyt reik bus ekstremali ar kokia kitokia.Tegu apsišika ir dirba Dulkys ir maršistai nes jie žino ir moka geriau.
Būtų šaunu, kad kartu ir tu atsitrauktum su visais ansnukiais, pradėk kurt naujus scenarijus, pamatysi, kad rudua atejo
tada ir kaukes panaikinkit gydymo įstaigose
Į viršų