Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kartais net skruostu nuriedanti ašara negali nusakyti ,kaip sunku yra vduje.Jei mama neparodo...Nespręskit iš nuotraukos, jai širdis plyšta iš skausmo,tikriausiai patys tą turit patirti kad suprastumėt.
As tuomet jau nieko nesuprantu
Jei ponia turi neblogą postą,išsilavinusi moteris, neturinti priklausomybių, ji turėjo jaustis nepatogiai dėl a.a.dukros tokio elgesio,gyvenimo.Aišku,skaudu kiekvienai mamai netekti savo vaiko koks jis bebūtų,bet gal ji išlaisvėjo,nepalūžo ir gerai,kad gali dirbti,sekmės ,stiprybės.
Žmonės,nurimkit! Lai eina,negi jai gyvai į žemę lįsti.Namie galima išprotėt.Atrodo protinga moteris,tik kodėl su tuo Zuoku? Buvo laikas kai Zuoka išeidamas iš mero pareigų,paliko Vilnių basą,sudaręs abejotinas sutartis.Gal primint DALKIA??!!
Kažkaip nelabai reklamuotis rinkimams su tik ką mirusios dukros foto... kažkaip labai nelabai.
Melui ribas reik turėt,,, nejaugi ir mirtis siejama su melu! Jūs sąžinės neturit mulkindama visus melu! Kaip galima nesąžininga žmogų rinkti į atsakingas pareigas, jei gėdos neturi į akis meluoti,,,
@Medikė Netinka taip vadintis geriau pasivadinkit valytoja
@Airine o valytoja nežmogus,ką
@Airine Medikė įtariu todėl, kad iš tiesų medikė ir žino kas su ikona nutiko. Nors visas Vilnius ošia dėl tikosios priežasties
@Airine Issiblaivykite, taip ir neaisku jusu nuomone
Čia ateitis kai anų laikų žmonės pragyvens savo vaikus, nuo tokio gyvenimo ritmo, tarp daugebuciu keturių sienų ir "maisto" iš prekybcentriu tai čia visi busite vezininkai, širdininkai ir depresukomis sergantys. Mano seneliai buvo laisvi žmonės ir gyveno sunkiai dirbdami ukelyje iki isnaktu ir valgė tik savo naminį maistą o dabartiniai jaunimas ne tik, kad tingyniai ir deb/ilai tampa, bet ir su visokiomis lėtinėmis ligomis plius dar kiek savo noru ant medžių šakų jau pasikabino. Jo anais laikais nebuvo naujų automobilių, telefonų, mergom blizgučių gyvenimo "gero" į skolą ir socialinių remtinų tingyniu gyvenančių iš neuzdirbtu pinigų, bet anais laikais žmonės buvo laisvi, sveiki ir draugiški. Kas išsaugojo gyvenimą tokį kokį mano seneliai gyveno gali džiaugtis dabar draugystę su gamta ir sulaukti pencijos o visiems kitiems apie pencijini amžių galite pamiršti net nesukite sau galvos apie tai
@Mantas Tavęs tas pats laukia
Aš turbūt net mėnesiui nepraėjus po vaiko mirties, gulėčiau lovoje, o čia...Na, taip, mamos skirtingos...Vienoms - vaikai gyvenimo prasmė, kitoms - kažkokia gyvenimo dalis, be kurios galima ir toliau džiaugtis gyvenimu.
@Taigi Niekur tu neguletum o eitum dirbti kitam jog isgyventum savo tam mieste
@Taigi Gyvenimas tuom nesibaigia, netekus dukros o mamai gyventi reikia. Reikia suprasti
O tėvas mirė dar jaunesnis už dukrą.
@Ona gal namuose vampyras ?
@Ona Tokia karma !!
ne vieta naujoje Vilniaus savivaldybėje. Dabar ten pilna vagių , melagių, chamų ir parazitų. Po rinkimų tikiuosi jų visų nematyti, šios ponios taip pat.
@Melagei Tiesiog jau visi priprato prie nuolatinio melo iš visų pusių,todėl nebekreipia dėmesio.Tegul eina,jie tik sau idomus,visuomenės opinija daugumai nei motais,o mes būkime ir likime anksčiau to purvo..

Skaitomiausios naujienos




Į viršų