Rašyti komentarą...
Zmones, kokie jus visi nelaimingi.
Zmones, kokie jus visi nelaimingi.
Jauciate pasitenkinima tik kita apjuodindami, apkalbedami. Kas jus to moke. O kaio atrodote patys, gal pavydo jausmas sazine drasko. Bukite patys nors siek tiek saziningi svetimam, o labiausiai kiekvienas sau. Ji yra Nausediene, o kai Nauseda nebus prezidentu, ji vistiek bus Diana Nausediene, paprasta, kukli ir ismintinga moteris. Stiprybes jai siuo metu.
@Zmones, kokie jus visi nelaimingi. Eik tu nakui,subinlaize…
Neturi ji gero stilisto.Palaidinė graži . Šukuosena reikia keisti.
Kokie visi jūs baisūs: kaip šunys aplojat žmones, kaip didžiausi pletkininkai negražiai apkalbat visus nesvarbu apie kokį žmogų parašyta.Jūs bjauresni net už ruspalaikių propagandistus, kurie savų nedergia.Ko jūs esate verti šitaip niekinant savus lietuvius, savo šalies vadovą ir jo šeimą.Norėtūsi pažvelgti motinomsį akis kurios pagimdė ir užaugino tokius parazitus, kaip jūs.Mūsų lietuvių tiek mažai šiame pasaulyje ir jūs išdrįstate šitokiu niekinančiu būdu dar savus naikinti.Turėtų atsiverti šventoji Marijos žemė ir jumis visus sušluoti į save, kad liktų padori gyventi ir vertinti tai ką turime, mylėti ir branginti kiekvienas kiekvieną.Gal mano išdėstytos mintys privers jumis susimąstyti ir žmogiškai įvertinti savo tokius nepadorius veiksmus.Baisiau ir būti negali kada žmogaus įšvaizdą vertinama kaip daikto.Tai yra visiškas nužmogėjimas, visiška degradacija.
@Regina Grauzk morka storule ir tylek pakampeje apsisikus.
Sovietų sąjungos kokybės ženklas- pekiakampis
Nematau jokios elegancijos.
čia elegancija apsirengti tai, kas nebetinka. Senos, apdribusios rankos su tokio trumpumo rankovėmis. Gerai dar, kad su petnešėlėmis neapsivilko. Tokias rankas pridengti jau reikia, o jums mat elegancija, nejuokinkit, juokdariai :)))
Gal nereiketu demonstruoti savo laimes kai tukstanciai Ukrainos moteru verkia
Gaila,kad ponia traukia akį tik bliuzke,kurios kitos neturi,Gal atsiras koks konkretus naujas išskirtinis darbas ,kuris nenumatytas protokoluose ir kurio nesuorganizuoja,prezidentūros klerkai,Nes kol kas eilinė vidutinybė.
Dar viena šlykštynė išlindo iš po šluotos .
Iki “ sužibėjimo elegancija”- kaip iki mėnulio!!! Nežinau kas ją rengia, bet visada atrodo kaip iš Gariūnų. Ieško ir ieško tos elegancijos, bet kaip nėra taip nėra! Ir ta šukuosena bobiška! Kai stovi tarp kitų prezidentienių- visada atrodo prasčiausiai. Provincija!!!!
Į viršų