tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Diana Nausėdienė sutvisko raudona spalva: pasipuošė dar nematyta suknele (Nuotr. LR prezidentūra)

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė šeštadienį Vilniaus rotušėje atidarė Tarptautinę kalėdinę labdaros mugę.

6

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė šeštadienį Vilniaus rotušėje atidarė Tarptautinę kalėdinę labdaros mugę.

REKLAMA

Mugę, kuri vyksta jau 20 kartą, organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija kartu su keliasdešimčia Lietuvoje reziduojančių diplomatų. Pirmosios ponios žodžiais, tai graži ir prasminga tradicija, be kurios jau būtų sunku įsivaizduoti advento laikotarpį sostinėje.

D. Nausėdienė yra šios labdaringos iniciatyvos globėja, perėmusi tradiciją iš ponios Almos Adamkienės.

„Tai, kad susirenkame būtent advento pradžioje, siunčia nedviprasmišką vertybinę žinią – kvietimą padėti stokojančiam, atjausti kenčiantį, paguosti liūdintį. Rankdarbiai, suvenyrai ir šventiniai skanėstai iš viso pasaulio atspindi mūsų pasirengimą dalintis gerumu bei šiluma.

Per pastaruosius metus, ypač Rusijai pradėjus žiaurų karą alinant Ukrainą ir siekiant palaužti ukrainiečių dvasios stiprybę, turėjome daug progų įsitikinti, kokia stipri ir susitelkusi yra Lietuvos visuomenė. Pamatėme, kiek daug visi kartu galime padaryti dėl kenčiančio artimo. Šiandien tam turime dar vieną progą“, – sakė D. Nausėdienė.

REKLAMA

Svarbu puoselėti gilias socialinės atsakomybės tradicijas

Pirmoji ponia pabrėžė, jog Kalėdų mugėje surinktos lėšos atiteks tiems, kam jų labiausiai reikia, – nevyriausybinėms organizacijoms ir mokykloms, kurios rūpinasi vaikais, jaunimu, žmonėmis su negalia, pažeidžiamais asmenimis. Todėl, pasak D. Nausėdienės, kiekviena šiandienos auka yra papildoma mažytė investicija į gražesnę Lietuvos ateitį ir žmonių gerovę.

REKLAMA

D. Nausėdienė akcentavo, kad šiandieniniame pasaulyje ypač svarbu tęsti ir puoselėti gilias socialinės atsakomybės tradicijas.

Pirmoji ponia padėkojo Tarptautinei Vilniaus moterų asociacijai, Lietuvoje reziduojantiems ambasadoriams ir diplomatinių atstovybių darbuotojams už ilgametes pastangas rūpinantis pažeidžiamiausiais visuomenės nariais, taip pat tarptautiniams partneriams, aukojantiems ir kitaip remiantiems kalėdinę labdaros mugę.

Mugės metu surinktos lėšos bus paskirstytos organizacijoms, padedančioms žmonėms su negalia bei jų šeimoms, senjorams, sergantiems ir socialiai pažeidžiamiems vaikams.

Na gal dantų taip rodyti ir nereikia,be to kažkodėl pabrėžiama apie skudurus o ne apie darbus,
Ar ši grimasa vadinasi "šypsena"?
Na ką čia pasakysi kaimo t.yra klaipėdos ciocė ,nei figuros nei grožio sustumtas mėsos kalnas.Alio ar matėte prancuzijos makronienę amerikoj tai štai Jūms pavizdys kaip turi atrodyti pirmoji šalies ponia nesvarbu kiek metų turi.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų