• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmoji šalies ponia 58-erių Diana Nausėdienė nustebino netikėtu įvaizdžiu. Šį kartą pamėgtas sukneles Lietuvos prezidento žmona paliko spintoje ir vietoj jų pasirinko kelnes ir baltą palaidinę.

Pirmoji šalies ponia 58-erių Diana Nausėdienė nustebino netikėtu įvaizdžiu. Šį kartą pamėgtas sukneles Lietuvos prezidento žmona paliko spintoje ir vietoj jų pasirinko kelnes ir baltą palaidinę.

REKLAMA

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė ketvirtadienį lankėsi Marijampolėje vykstančiame tarptautiniame kūrybiniame meno simpoziume „MALONNY: Marijampolė, Londonas, Niujorkas: idėjų migracija“, susipažino su naujai kuriamais sieninės tapybos darbais.

Devintąjį kartą Marijampolėje organizuojamas simpoziumas prisideda puoselėjant miesto savitumą, kviečia diskusijoms vietos bendruomenę ir Lietuvos bei užsienio menininkus, buria meninei raiškai ir estetikai neabejingus savanorius.

Lietuvai nepaprastai svarbus ir vertingas išeivijos lietuvių menininkų potencialas

„Lietuvai nepaprastai svarbus ir vertingas išeivijos lietuvių menininkų potencialas, kuris ne tik praturtina Lietuvos meno pasaulį, pritraukia į mūsų šalį aukšto profesionalumo kūrėjus iš užsienio, bet ir tiesia  tiltus tarp skirtingų kultūrinių patirčių.

REKLAMA
REKLAMA

Tokiu būdu šiuolaikinėmis meno formomis Lietuvoje pristatoma pasaulio kultūra ir Lietuva pristatoma pasaulyje. Tradiciniu tapęs simpoziumas ir jo metu gimstantys kūriniai Marijampolėje didina meno prieinamumą plačiajai visuomenei, o per savanorystę ir stiprina vietos bendruomenę“, – teigė D. Nausėdienė.

REKLAMA

Pirmoji ponia vizito metu susitiko su simpoziumo organizatoriumi, JAV gyvenančiu ir kuriančiu lietuvių menininku Ray Bartkumi. D. Nausėdienė kartu miesto meru Povilu Isoda ir R. Bartkumi leidosi į pasivaikščiojimą po Marijampolę, apžiūrėjo ankstesnių „MALONNY“ meno ir architektūros simpoziumų metu sukurtus sieninės tapybos darbus.

D. Nausėdienė taip pat bendravo su jaunaisiais savanoriais, šiuo metu talkinančiais menininkui kuriant naujus meno kūrinius mieste, taip pat stebėjo vieno iš šių kūrinių gimimo procesą. Savanoriai su pirmąja ponia dalijosi savo įspūdžiais, patirtimi gražinant miestą bei puoselėjant bendruomeniškumo ir pilietinės atsakomybės jausmą.

Šiųmečio simpoziumo metu menininko R. Bartkaus ir savanorių pastangomis tapyti piešiniai papuoš net tris Marijampolės miesto tiltus.

Nausėdienė žino kur ir kaip rengtis , jus dėl jos nepergyvenkit :)
Viskas gerai su ta apranga,uz Simoniu zmoga geriau visuomet atrodo.
Nuostabi moteris pona Nausedienė .
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų