Rašyti komentarą...
Bet tai galėjo čia vietoj kur nors susitikt dar nusibeldė kaži kur kad su vyriškais rūbais nusifotkintų
Ale dsug komentarų,o kažin ar baidenienė kvietė ant cepelinų,mūsiškiai tai ją vaišina kap atvažiuoja?
Aha kaip tikra amerikonka atrodo
Klasika, gražu, bet kam tas rankšluostis ant juosmens?
Per prezidento inauguracijos šventę pirmoji ponia atrodė labai graži. Bet po to nebepavyksta pasipuošti.
Zelenska atrodo elegantiskiausiai.O Nausedienes kostiumelis kazkoks nesuprantamas,didelis dirzas labai suprastina vaizda,na ir spalva ja stambina
@Dizaineris Zelenska gera drip turi. Realiai smagu būtų ji cosplay'inti
Jau ne pirma syki stebiu ir negaliu atsibaiset Dianos stilistu. Toks jausmas, kad tyciojasi is zmogaus!!!! Cia neina kalba apie figura, apie ugi… Zinoma, kad gal ir reiktu kokius 7kg numest, bet galima ta uzmaskuot. Reikia pabrezti ugi ilgu rubu krentanciu laisvai, uzdengianciu stambokas blauzdas, spalvos negali buti sintetines, kakla reikia V iskirpte isryskint, rankas juodu rubu aptempt, stamboko liemens nereikia akcentuot.
@Rope Perskaičiau komentarą,po to atkreipiau dėmesį į parašiusiojo vardą.Na,kaip pirštu į akį (dar kitaip sakoma--.....į šū.dą).O kaip tu priimi,vertini žmogų su negalia.Nenuliūsk(o gal kaip tik reikėtų) tokių nemažai.O gaila.Čia kaip vaikas,kuris negali suprasti ar jis didelis,ar mažas.Kai parduotuvėje prašo nupirkti kokį žaislą,jam sako,kad jis jau didelis.Vakare liepia eiti anksti gulti,nes jis dar mažas.
Ponia labai graži, figūra tikrai puiki, bet stilistai - TRAGEDIJA !!! rengiat 1 ponią Lietuvos - bėgti nuo tokių stilistų kuo toliau ! Iš karališkos šeimos stilistų galėtų pasimokyt ! Gaila, kad gražią moterį rengia neprofesionalai - turėtų įvaizdis būt "prefekt"- kaip būdavo p.Adamkienės :)
@Marija Tikrai gražiai poniai, turinčiai gerą figūrą , nereikia net stengtis jai viskas tiktų. Čia gi, visa bėda ir yra tame,kad grožio nėra, figūros taip pat: pečiai kaip sunkumų kilnotojo,platesni už klubus, o tą gar akcentuoja rankovių "madingas" kirpimas. kuris stipriai sumažintų tą trūkumą,jei būtų kirpta visiškai nemadingai,bet pečių siūlę perkeliant kiek galima arčiau kaklo, taip vizualiai siaurinant pečių plotį, Toliau, talijos beveik nerasta, taigi jos ir nereiktų ryškinti, tuo baisiu diržu norėta paplatinti per siaurus klubus, pagal figūrą, o gavosi stiprus siaurų klubų išryškinimas. Pažiūrėkite kaip ponia laiko rankas : kaip boksininkas ringe.Jos stipriai "atšokę" nuo kūno.Tai ištaisoma tik platesnėmis rankovėmis,ko nebuvo padaryta. Klaidų aprangoje yra ir daugiau, visų nepažymėsiu.Visumoje, ponia atrodo žymiai prasčiau už greta stovinčias.
Vėjus rašote, žeminat žmones... Kas kaip nori, taip ir atrodo... Nebūtina komentuoti...
@Dalia Teisingai tu negali nuomonė pasakyti , bet neatvirai šaipytis iš bet ko
@Dalia Būtent,vien dėl savigarbos.
Laukiu tada , kai kitoje šalyje pasirodys su raudonu ir kitu spalvų kostiumėliais
Į viršų