Rašyti komentarą...
Na ir kas kad nėr reikiamų vaistų.Niekas už tai neatsakys ir net plaukas nuo galvos nenukris.Pabandytume mes taip nesumokėt mokesčių ar palūkanų...Grąsinimai būtų nuo aušros iki aušros
Klausykit tautieciai visus jusu isvardintus vaistus puikiai galima rasti suwalkuose ir kai kurie vaistai net 2-3 kartus pigiau, receptiniams vaistams pasiemam popierinius receptelius ir vaziuojam o pakeliui dar uzsikraunam maisto papigiai
Problema dar ir su flixotide 125 tiekimu. Būna po 2-3 mėnesius nėra vaistinėse. Viskas dėl kas 3 mėnesius atnaujinamo kompensuojamu vaistų sąrašo.is pradžių buvo issimtas flixotide 50 stiprumo. Nutraukė tiekimą išvis, dabar neaišku kaip bus su šiuo. Šiaip pagal ministerijos sąrašus turi būti analogas, bet ji taip pat nėra Lietuvoje jau du metai. Kuo gydyti astma sergantį vaiką? Yra tekę vykti į Latviją pirkti pilną kainą, nes Lt niekur negavome. Čia tas "gerasis" verygos įstatymas pasiūlyti pigiausia vaista, bet jei tokio išvis nėra po kelis mėnesius?
Pirmiausia reikia padaryti bakteriogramą ir antibiotikogramą prieš skiriant antibiotiką, o ne pradėti nuo silpniausio, kai paskui liga tampa lėtine arba ištinka komplikacijos. Bet kur tau?! Tyrimai gi PSD pinigus kainuoja, o ligonio sveikata tik jam vienam tevertinga :)
"tai ir dėl gamybos sutrikimų, žaliavų trūkumo, išaugusios paklausos kitose šalyse, logistikos sutrikimų"
O gal geriau pasakyti tiesiai šviesiai - dėl Kinijos blokados.
"Padėkokime" partijai ir vyriausybei ir asmeniškai Landsbergio anūkui.
@Cha Tojs tikskas ir buvo jai yzdraude abtibijotijus kad kuo daugiau ligoniu numarintir nunarino su dideke temperatura jokiu vaistu nedave kas bamuose buvo tu seimos bariai surado antibijotijus ir isgelbejo kas ligoninese mire
Susilaukem dienos,kai vaistus vaziuojam
Susilaukem dienos,kai vaistus vaziuojam
Problema yra ne tik su antibjotikais. Teko ieskoti konkretaus vaisto, kitu pakeisti negalima. Apejus visas vaistines,turejo tik viena,ir tai kitame mieste. Vaistines tarpusavyje,savo tinkle vaistu neperleidzia,nes turi ribota kieki ir gal ju miesto gyventojams prireiks. Pasiulymas, vykti i kita miesta ir juos nusipirkti. Dar ner taip buve,kad vaistus reikia vaziuot isigyt is kito miesto .
lietuvoi man reikiamu vaistu jau puse metu nera lenkija be problemu yra ir to pacio gamintojo o pas mus sako negauna
@nn Tycia neduoda jad zmones nervuotusi tada ligos progresuoja visaip kankina zmones laukia ju mirties
bardakas
Ir aš savo vaistų negalėjau gauti vaistinėse. Eurovaistinėje pasiūlė panašius ir patikino, kad jie tiks. Tris dienas pabandžiau ir numečiau, nes jaučiausi labai blogai. Nuėjau pas gydytoją ir jis pasakė, kad žymiai stipresni esantys ir netinkami man vartoti. Jei vaistininkė būtų perspejusi, kad jie daug stipresni, tai nebūčiau pirkusi. Gal jai buvo svarbu parduoti?
@Anelė Davar vaistininkes baisiau uz turgininkes kad tik iskist
Žmonės iš anksto išpirko antibiotikus, nes pasimokė per kovidą, kai komplikacijos privedė prie perteklinių mirčių. Kodėl toks atsainus požiūris į žmogų, juk gali leisti ekstra atveju vaistininkui skirti antibiotiką. Vaistininkas juk geriau išmano vaistus, negu gydytojas.
@manau kažkoks glušelis iš PSO nuleido nurodymą kuo mažiau parduoti antibiotikų, tai čia ir visas chaosas. Seniau juos parduodavo be recepto ir tiek perteklinių mirčių niekadad nebuvo, kaip per šį kovidą. Komplikacijos juk baisiau, nuo antibiotiko nenumirsi.
@manau kaip juos ispirksi be recepto neduoda gi...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų