Būsima nuotaka parodė sužadėtuvių žiedą: pasišlykštėjo šimtai

Moteris džiaugėsi savo neįprastu sužadėtuvių žiedu ir jo nuotrauka pasidalino internete, tačiau žmonėms ne itin patiko unikalus jo dizainas, rašoma mirror.co.uk.

Sužadėtuvių žiedai kiekvienai porai yra ypatingi – juk tai laimingos ateities ir romantiškų įsipareigojimų pažadas.

Kiekvienas žiedas skirtingas ir svarbiausia, kad didįjį klausimą užduodanti žmogus išrinktų būtent tokį, koks patiks antrai pusei... ar ne?

Vis dėlto žmonės liko pasibaisėję, kai pamatė žiedą, kurį vienas vaikinas išrinko savo sužadėtinei – žiedas pagamintas iš jo paties plaukų.

Laiminga būsimoji nuotaka savo rankos su žiedu nuotrauka pasidalino internete – žiedas padarytas iš šimtų plaukų pynelių, susuktų aplink pirštą.

Ji rašė: „Mano vaikinas dabar jau yra mano sužadėtinis!

Vakar jis pasipiršo su iš JO PATIES PLAUKŲ pagamintu žiedu. Tai – tik laikinas variantas, kol gaminamas įdomiau nuaustas žiedelis.“

Jos įrašo ekranvaizdžiu buvo pasidalinta feisbuko grupėje „That's It, I‘m Ring Shaming“ (angl. „Viskas, dabar jau šaipausi iš žiedo“) ir nenuostabu, kad šis įrašas susilaukė daugybės komentarų, rašoma „The Sun“.

Vienas moteris rašė: „Kad ir kaip mylėčiau vyrą, vistiek niekada gyvenime nenešiočiau jo plaukų ant piršto.“

Kita komentavo: „Jo plaukus ji išsitraukė iš vonios ir tiesiog apsivyniojo aplink pirštą? Ar jis žino, kad jie jau susižadėję?“

Kiti žmonės svarstė, iš kurios kūno dalies paimti vaikino plaukai. Tai ne pirmas kartas, kai sužadėtuvių žiedas aršiai kritikuojamas socialiniuose tinkluose – praėjusią savaitę žmonės šaipėsi iš „mažyčio“ moters žiedelio.

Šis „minimalistinis“ žiedas, pirktas internetinėje parduotuvėje „Etsy“, yra paprastas, sidabrinis žiedelis su mažyčiu deimantu.

Moteris jo nuotrauka pasidalino feisbuko grupėje, kurioje šaipomasi iš su vestuvėmis susijusių dalykų, ir pridėjo tokį tekstą:

„Mes su draugu internetu užsisakėme žiedą ir aš jį tiesiog DIEVINU!“

Tačiau netrukus ši nuotrauka susilaukė daugybės neigiamų komentarų – žmonės sakė, kad žiedas siaubingas ir kad jie neturėtų jo nešioti, praneša „The Sun“.

Vienas rašė: „Kam ten išvis dėti deimantą.“ Dar viena komentatorė pridėjo: „Tai taip apgailėtina, tiesiog negaliu. Labai liūdna.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų