Berniukas gimė su „dviem veidais“ – tėvams buvo liepta juo atsikratyti

Kai Tres Johnson gimė, daktarai davė labai mažai šansų, kad berniukas išgyvens. Mažasis kūdikis gimė su labai rimta veido deformacija. Praėjus keleriems metams berniuko mama ryžosi papasakoti tiesiog stulbinančią ir įkvepiančią istoriją, rašoma hefty.co.

26

Brandy ir Joshua Johnsonai labai laukė šio mažylio: tėvai buvo apgalvoję kone viską. Jau žinojo, kad vaikui suteiks labai neįprastą vardą, jau planavo, kaip auklės savo atžalą, tačiau vieną dieną nutiko tai, ko abu tėvai nebūtų net susapnavę baisiausiame košmare.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mažasis kūdikis gimė su labai rimta veido deformacija

Kai mažylis gimė, daktarai iškart perspėjo tėvus, kad viskas nėra taip, kaip jie tikėjosi.

Berniukas gimė su „dviem veidais“. Baisiausia, anot gydytojų, kad prieš Tres gimimą, daktarai jau buvo susidūrę su tokiais pačiais atvejais. Tačiau nei vienas vaikas neišgyveno, o tai labiausiai gąsdino ne tik medikus, bet ir vaiko tėvus. Todėl gydytojai tėvams nesuteikė nė mažiausios vilties.

Šeimos artimieji tikino tėvus nutraukti mažylio gyvybę ir neversti jo kankintis, nes net jeigu jis ir išgyventų, greičiausiai vėliau kankintųsi dėl savo išvaizdos.

Tėvai nei artimųjų, nei medikų neklausė ir nusprendė auginti vaiką. Po kelerių metų paaiškėjo, kad Tres taip pat serga ir epilepsija. Vaikas turėdavo iškęsti kelis šimtus traukulių per dieną, o gydytojai niekaip jam negalėjo padėti.

Tiesa, po kurio laiko berniuko tėvai atrado tiesiog stebuklingą vaistą – kanapių aliejų.

Šiandien berniukui jau 13 metų ir jis yra be galo mylimas vaikas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų