Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Yra tokia rusiska dainele:
Kto nie kurit i nie pjot
Tot zdarovienkim pomriot…
Pasensta zmogus ir numirsta.
Nu ir brisiu Lygis.
Pagal dabartines "normas", tai 9 iš 10 traktuojami kaip ligoniai, tai visiška nesąmonė, kad beveik visa populiacija serga ir turi gerti statinus. Farma matyt dalindo, kur reikia ir pasidarė biznį.
tai senėjimo proceso vienas iš požymių, kaip ir raukšlės odoje. Galima bandyti sustabdyti, bet kepenų blokavimas, mano galva gali duoti nepageidaujamus kitus dalykus, prieš gamtą ėjimas prie gero nepriveda.
Neurotikų šaly cholesterolį gydo.
Kaip PGR testai rodė pieno riebuma , taip cholesterolio normos yra paimtos is lempos .
Viskas kas cia parašyta yra absoliutus melas . Cholesterolis niekaip nera susijęs su sirdies kraujagyslių ligomis . Tai farmos biznis . Ar zinote kad JAV darželinukams yra tiriamas cholesterolis ir jie visam gyvenimui sodinami ant vaistu.
@* Tarp kitko, cholesterolis yra ne riebalas, o kietasis alkoholis, kurį ne iš riebalų, o iš fruktozės sintezuoja kepenys. Ir organizmas cholesterolio gamina tiek, kiek jam būtina. Pirmiausia tegų gydo uždegimus organizme, o ne cholesterolį mažina.
..bet kuris eksperimentas pavojingas.. Heil Mengele!!!
Pavarė reklamos, ypač papildų. Nepadeda, tik gali dar pakenkti tie "natūralūs" statinai. Yra vienintelis vaistas-statinai, bet dėl jų šlykščių šalutinių poveikių, paprastai žmonės jų negeria, nes jie blokuoja cholesterolio gamybą kepenyse, o tai nežinia kaip veikia kitas organizmo sistemas.
Visur vardinkit produkyus, o ne velnias žino, kokius pavadinimus. Manot, čia mokslininkai visi. Kaip jums atrodo, kad visi žino, kas tie trans…, sotieji, nesotieji ir t.t. Vardinkit tinkamus produktus.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų