Rašyti komentarą...
Tai žmogus liepsnojantis idėjomis,meile savo darbui, viską pats išbandęs. Jo gali klausytis ir klausytis....
Man jis autoritetas.
Pagarba sitam sodininkui. Vienintelis turbut dar likes ne komercinis
Nu, jo , kai nėra kitų darbų, tai ateini, ir žiūri, a, ta šaka 90 laipsniu kampu- reik kirpt, o ta užstoja apatinę...ojojoj. na suprantu, jei medelis mažas, o senos obelys, kriaušės? Apsurdai ! Nu ,,agronomui" reik pinigėlių užsidirbt, juolab gerą iškalbą turi !
@Gražina O jums to niekas ir nedraudžia
Viską ką daro agronomas yra labai gerai,o visi kiti yra nemokšos ir daro viską neteisingai.
Lina nepataikė. Durniai čia nupeze jai.
Net plaukai šiaušiasi kiek nesąmonių siūlo šis pseudoagronomas. Kad ir apie uogakrumiu genėjima. Ko vertos tokios konsultacijos, jei po to uogų bus prastas derlius. Ar jau dabar galima pliurpti ir dar per televiziją rodyti.
@Lina Ar matei kokios jo soduose uogos užauga? Nematei, tai ir tylek. Jis 7 metus agronomijos mokėsi ir jo patarimai labai geri. Tu pseudospecialiste!
@Sodas Daugybę metų pirkau vaismedžius ir vaiskrūmius tik iš Amšiejaus.Galvojau,kad už jį geresnio tikrai nerasiu,juolab,kad nebrangininkas o ir prie pirkinio visad dar prideda dovanai kokių aviečių.Visa tai mane žavėjo daugybę metų,Bet pernai baigė gyvenimą paskutinė pas jį pirkta kriaušaitė, taip ir nespėjusi suaugti į didelį medį,nors sode yra dar Smetonos laikų ir kriaušių dūlių ir puikiai derančių obelaičių alyvinių, grafšteinų, sierinkių,pepinukų ir net saldinukė.O pas Amšiejų pirktų nebėra nei vieno medelio anei krūmo...Ir visi medeliai mirdavo keistu būdu: kelerius metus nuostabiai derėdavo, bet kažkuriais metais imdavo judėti iš šaknų,na paremdavau,sutvirtindavau,bet tai nepadėdavo, taip išgyvendavo dar du-tris metus ir po žiemos jau nebeatsigaudavo. Manau kad keisiu sodininką.
@Kamšos sodas Reiškia, tie medeliai dauginti vegetatyviškai, ne iš sėklų ir juos reikėjo gerai pritvirtinti prie kuolų jau sodinant.
@Lina O galit geriau?Tai pakonsultuokit
@Lina O galit geriau?Jo patarimai yra labai vertingi ir tikrai nekomerciniai,kaip turgaus prekybininkų

Skaitomiausios naujienos
Į viršų