Rašyti komentarą...
Kurie mėnesio bėgyje gydėsi privačiai,jiems turi būti gražinami psd įmokėti pinigai.
jokiu pasipinogavimu negali buti valdiskoj poliklinikoj jeigu jau visi tiek dirba ir suvarge, tai ilsekites o nesigvieskite mokamu paslaugu
Skamba naiviai Kam duoti kyši jei už tuos pinigus gali nueiti į priivačią kliniką.Tad nerašinėkit pagal užsąkymą straipsnių
čia tokios mūsu vertybės?Gal kai rusas užpuls ir mes pasakysim mokėkit dabar ir labai daug arba mes po pusės metu kariausim.
1987 m. gegužės 11 d. „The Times of London“, vienas gerbiamiausių to meto laikraščių pasaulyje, paskelbė sprogstamąjį straipsnį pavadinimu „Skiepai nuo raupų sukėlė AIDS virusą“.

Istorija rodo, kad PSO remiama vakcinacijos nuo raupų programa buvo atsakinga už AIDS plitimą Afrikoje. Beveik 100 milijonų afrikiečių, gyvenančių Centrinėje Afrikoje, buvo paskiepyti PSO.

Vakcina buvo laikoma atsakinga už „snaudžiančios“ AIDS viruso infekcijos pažadinimą žemyne.

PSO patarėjas pripažino: „Dabar esu įsitikinęs, kad vakcinos nuo raupų yra AIDS sprogimo paaiškinimas“.

Robertas Gallo, medicinos mokslų daktaras, vienas iš ŽIV atradėjų, „The Times“ sakė: „Sąsaja tarp PSO programos ir epidemijos yra svarbi hipotezė.

Pagrindinė šios istorijos figūra, kaip ir šiandien, buvo Geitsas su savo šešiais aferistu Fauci. Ir jie vis dar plaukioja.

Keista, kad mes visur šaukiame, kad po velnių su globalistais ir Vakarais, bet patys esame tylus jaunesnysis brolis visose jų organizacijose, taip pat ir toje pačioje PSO, klausomės jų nurodymų ir, svarbiausia, bėgame už akių. planetą, kad jos įvykdytų.
Kodėl vieni, kurie neskiepyti išties ima dūsti ir būna pajungiami prie ventiliatoriaus, tai Covid virusas visgi esti ? - Ne, Covid viruso nėra, yra tik daugumos silpnaprotystė, neinformuotumas ir kitos lėtinės apatinių kvėpavimo takų ligos, kurios užima 3-4 vietas kaip pagrindinė mirties priežastis Amerikoje. Iš šių ligų viena dažniausių - lėtinė obstrukcinė plaučių liga, kuri dažnai pasireiškia kaip antibiotikais "gydytų" plaučių ligų pasekmė. Šios visos plaučių ligos kyla ne dėl Virusų ar Bakterijų ar kt mikroorganizmų, bet dėl ore kenksmingų dalelių ir chemikalų, vakarietiškos mitybos, rūkymo, streso.
lietuvei.....c-----t stora P-----A,jus to nusipelniat..su savo laisva lietuva..tauta su pruotu= is ZYRGU GALVU...vien zodziu = PROEB,PROEBAL,PROPYSSATIKA..
..sukurta pasipinigavimo schema,badu mengeliukai nemirs,bet strukturai reikia atsiduoti
Kam reikalingos teritorinės ligonių kasos? Man atrodo ,kad jų įsteigimas sukėlė daugiausiai problemų?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų