Rašyti komentarą...
O tai draufimas? Jei zmogus tam apsidraudes? Draudimas turi tuom uzsiimti.
Šiaip yra toks dalykas kaip draudimas,bet čia tikrai ne tiems ,kuriems viskas blogai.Galiu pasakyti tik tiek labai juokingai atrodo,kai artimieji 3-4 tukst.nesukrspšto pargabenimui labai gerai užsienyje uždirbančio veikėjo....
Kiek tas brangiai kainuoja vietiniuose laidojimo namuose? Kažkodėl neparasyta. O kainuoja pigiau negu pargabenti į Lietuvą. Taip kad žurnalistai eilinį kartą nusipeza. Čia tas pats kaip imigrantai valgo voverias,nes nebeturi ko valgyti
Isvarau i status dalnebuoju,toru penkias sodybas ir daug uziku ir dar perksu.
@Frenkis Debilas
@Frenkis Na grynas grybas nieko nesuprasi ka jis pasisakė
Kaip pasakytu izymus ekspertas is jav,lietuvoj dar yra labai daug nisu papildyt mokestini biudzetu.
Amerika jums pades,nuvarytus kuinus suseria lapems,bent ta parama kazkiek atsiperka,o i skrabinike belekokiu pelenu ipola.
@Romas tau gaila atseit
Atleiskit, jei kam nepatiks
Atleiskit, jei kam nepatiks
Žmonės giriasi,kad jų artimieji gyvena ir dirba užsienyje, kur tiesiog pinigai birte byra nei mėgstsma sakyti " ubagų Lietuvoje", o kai įvyksta nelaimė, tada jau, tautiečiai padėkit.Tai kur jų pinigai?
@Atleiskit, jei kam nepatiks ne visi gi girias ...niekur pinigais nelyja
@Atleiskit, jei kam nepatiks Zmonos pasiima kad jauna mustanga butu isko islaikyt nes kitaip nepis.
@Atleiskit, jei kam nepatiks Kur čia byra tie pinigai.konkrečiai parašykit.aš norvegijoje.jie ir čia nebyra.3000 3500 er.paskaičiuokit išlaidas.gyventi oriai galima.kažkiek susitaupai.bet tikrai nebyra
@Atleiskit, jei kam nepatiks Dažnai ne patys žmonės giriasi,bet pavydūs giminaičiai ar kiti pažįstami įsivaizduoja koks rojus tie užsieniai,tereikia tik išlipt iš lėktuvo ir pinigus raškai nuo medžio glėbiais.Bet kai pasiūlai vykti patiems tų lobių,jie sėdi Lietuvoj ir skalija.P.S.beje Lietuvoj tikrai gerai.
W .,. , ., s
Dar negirdėjau ,kad emigrantai savo mirusius tėvus į užsienį išvežtų,kad lengviau kapus lankyti būtų,geriausiu atveju akmenį ant kapo užverčia ir viskas.Tai kas draudžia ten mirusiam taip kapą sutvarkyti,kad nereikėtų juo pastoviai rūpintis?
@Įdomu gal nebuna ten tu kapu tokiu kaip LT ,kur metu metais gali lankyti ,laidotis..ten kur mazai zemes kapas 10metu ,net ne kapas ,o maza plytuke,vaiksciojau kolumbariumu daug tusciu maciau ,nes brangu ,o kapa turet (seimos) is vis prabanga ...dar maciau zalia pieva ir rymancius zmones,ten matyt sukisa visus kuriuos valstybe palaidojo savo lesom...cia vienoj EU saly taip.
@Įdomu tu dar daug ko negirdejai.
Va tai tau ,gyventi užsieniuose puiku,bet laidokit mane Lietuvoje
@Dzeduks kur noresim ten ir laidosimes ir visokie dziadzai neuzdraus.
@jo ir kas tau draudžia gyvam laidoti?Jis teisus.Jie užsienyje dirbo, ten mokėjo mokeščius, o mirus, kompensaciją moka Lietuvoje.Tai kur jų mokeščiai?
@Na apsisikit su tais mokesciais ,as kiekviena meta gryztu ir atvezu tu pinigu i lietuva ,net ir nama lietuvoj turiu ,kas neleis ,bl kokie uzp....santys visi pasidare !
@jo Kaip gerai, kad toks nepraustaburnis esi ten.
@Simas esu cia ,ir kur noriu ten bunu....atsirado sventasis anuolelis.
@Na pats laidokis gyvas ...durneli !

Skaitomiausios naujienos
Į viršų