Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
man padejo knyga lengvas budas mesti rukyti.
As 2 kartus ja skaiciau. Bet tikrai meciau be vargo. Ir daug pazystamu taip pat mete po perskaitymo. Stazas mano buvo 23 metai. Jau 10 metu nerukau. Kazkodel apie ta knyga straipsniu neraso.
Parukysiu ir mesiu. Nori rūkai, nori ne, nori geri, nori negeri, nori mėsa valgai, nori ne valgai, gyvenimas trumpas. Kiekvienam savo.
Geras pasakorius, tuos pačius metodus taiko visiems...
mane tik infarktas sustabdė nuo rūkymo, stažas buvo 33 metai.
Geriausia ne pradėti rūkyti. Prieš tai gerai pagalvoti. Ne vaidinti kietu ar suaugusiu, o didžiuotis nerūkančiu.
O galit atsakyti i klausima kodel mirsta jauni zmones visai gyvenime neruke,infarktas,insultas,ar vezys,100%as pasakau tai kad kas dedama i maista visi tie su E raide pazymeti nuodai labiau kenkia žmoniu sveikatai,bet jiems svarbiau milijonus,krautis,nei žmoniu sveikata,kodel visiškai neuzdraudzia .
@Savas Jei labiau kenkia, nereiskia kad rukyti papildomai reikia
Rukiau 42 metus kasdien po pokeli ir kaip kada daugiau meciau pries 5 metus is karto nebuvo sunku ir nereikejo jokios pagalbos tik didelio noro
@Regina Stažas 50metų pirma karta mečiau tai nerukiau 1met.Antra karta puse metų.Trečia karta netikėtai mečiau .Tingėjau nueiti nusipirkt cigarečiu.Nerukiau tri mėnesius.Bet jaučiu kad nesulauksiu pensijos vėl ruošiuosi mest nes pastaruoju metu tiek daug rukau,kad jau liepto galas.Bet draugai bando atkalbėt,kad nemesčiau staigiai.Nes galiu tipo šviežių buvlviu nesulaukti.Manau ketvirtas kartas nemeluos.
verkia biudzetas
Ten kur miegant, ant lubų užsirašykite, -,, kad visi mes rūkyti. Tik laimingi yra tie, kuriems pavyksta tai padaryti dar gyviems esant.,,
Tas pats galioja ir tiems , kurie santykiauja su alkoholiniais buteliukas.
Sveikata ir piniginė du dalykai , antras tikrai pajaučia, nes per 10 metų neblogas auto o per 40 metų neblogas butas , bet kaip nieko neturi tai nereiks mokėti turto mokesčio.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų