Rašyti komentarą...
Mes vestuvems išleidome 5000 sveciams: maistui, muzikantams, dovanelems ir tt. Ir labai dziaugiames, kad sveciai dejo i vokelius kas kiek galejo. Is visu svečių dovanu suma buvo 3000. Uz juos nusipirkome povestivine kelionę, ir buvome dėkingi kad netempe daiktų kokių, nes visu gi skonis skirtingas daiktams. Tad isejo taip kad kiekvienas svečias padenge tik savo pačių dalį, kuria jaunieji sumokejo uz jį: maistas, gerimai, nakvyne. O jaunieji is savo pinigu muzika, fotografas, dovaneles ir tt. Kurie kainuoja tikrai nepigiai. Tad suprantama, kad pinigai daug geriau nei daiktai kuriu nebūtų gal kur dėti paskui.
Tik už vokelius,pirkti dovanas jau atgyvena.
Jauni žmonės ką norės ta ir nusipirks čia jų reikalas Atsipeikekit ne visi puodai tinkami o jei tetules atneš tris ar keturis komplektus puodų !? Mano draugei atnešė tris toršerus.Nors eik į turgų pardavinėti.Tik už vokelius
Dabar nauja mada, geriau dovanoti pinigus. O jaunavedžiai ką norės, tą ir nusipirks, arba išleis
Storos lietuviškos vestuvės
Storos lietuviškos vestuvės
Akivaizdžiai iš piršto laužtas tekstas, komentarams susirinkti. Kita vertus, kam tos prašmatnios vestuvės su alpstančiiom tetulėm? Liudininkai, pora draugų ar brolių/seserų, tėvai - jaukiam restoranėlyje ir medaus mėnesio kelionė. Dukart teko kelti vestuves, pasidarėm šventę sau, o ne giminaičiams. Racionalu, jeigu jau apie pinigus kalbėti. Ir tetulei išlaidų mažiau.
Atsipeikėk tetute,kam reikalingi tie tavo puodai. Kai pamenu savo vestuves ir pridovanojo servizų kurios poto teko laukti mesti. Tai geriau jau pinigai ir patys nusipirks. Geriau jau tokių straipsnių net nerašytų.
Nu ir ko cia alpt .
Juokinga net skaityti, praėjo tie laikai kai puodus nešė dovanų
Įteikę vokelius kalbasi du suvalkiečiai:Kiek įdejai į VOKELĮ? O ką - vokelis nekainuoja?
Rašo nesamones
Į viršų