REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ar pavyks pastebėti, kurioje nuotraukos vietoje yra pasislėpęs leopardas, netrukus užpulsiantis savo auką?

Ar pavyks pastebėti, kurioje nuotraukos vietoje yra pasislėpęs leopardas, netrukus užpulsiantis savo auką?

REKLAMA

Nuotraukoje – vaizdelis iš realaus gamtos gyvenimo. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad aplinkoje tik kalnų ožkos, tačiau neapsigaukite – savo grobio atokiai tyko ir idealiai užsimaskavęs leopardas, rašoma thesun.co.uk.t

Ar pavyks jį pastebėti?

Neįtikėtiną vaizdelį 2015 metais įamžino laukinės gamtos fotografė Inger Vandyke. Moteris leido į 17 dienų žygį per kalnus, kad laukinėje gamtoje galėtų nufotografuoti natūralioje aplinkoje gyvenančius gyvūnus.

Fotografė pasakoja, kad prie jos prisijungė ir vietinių gidų komanda bei vienas britų ekspertas, kuris labai norėjo pamatyti kai kuriuos itin retus gyvūnus.

Inger apie savo patirtį sakė: „Snieginiai leopardai idealiai moka užsimaskuoti kraštovaizdyje, kad dažnai juos pamatai gerokai per vėlai.

REKLAMA
REKLAMA

Kartais, kai žiūriu atidžiai į savo nuotraukas, dažnai susimąstau, kiek daug kartų galėjau pro juos praeiti ir net neturėti jokio įtarimo.“

Tačiau gerai įsižiūrėkite į nuotrauką – ar gebate pamatyti fotografės įamžintą leopardą? Jei pažvelgsite atidžiau, pastebėsite, kad jis slepiasi už akmenų krūvos šalia medžio.

REKLAMA

Fotografė sakė, kad pastebėti leopardą visai jų komandai taip pat prireikė šiek tiek laiko. „Įamžinusi nuotrauką visa drebėjau. Žinoma, iš dalies taip buvo todėl, kad gerokai sušalau keletą valandų sėdėjusi ant ledo, tačiau ir tuo pačiu negalėjau nustigti vietoje galėdama matyti tokį vaizdą“, – teigė ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų