Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
"kartą ir visiems laikams", nebejuokinkit skaitytojų!!!
Debilas tu rasytojau
"Kartą ir visiems laikams" ?
Gal jau antraštėse kartojama per dažnai???
Čia atskleidė tik kartą- tai jau nepasiklausiu daugiau ar ne?
Dabar reikės žmones naikinti, o visas šiukšles palikti.Gi, RĖŽĖ ATSKLEIDĖ IR RĖŽĖ VIĖNĄKART IŠ PETIES.
Pasirodo, darželio gėlynas ir pievos išgelbės Lietuvos gamtą. Todėl reikia miškus išnaikinti. Todėl juos pjauna be jokio pasigailėjimo.
@Tas pat Tikra tiesa. Dzūkijoj Nemuno pakrantėse medžius pjauna be jokio gailesčio. Vietiniai gyventojai niekaip nesupranta tokio barbarizmo. Juk tie medžiai visiškai niekam netrukdo. Vilniuj dėl vieno nupjauto medžio kilo didžiulis skandalas, ten pjaunami ištisi hektarai ir visi kažkodėl tyli
@Taip Tai ko tyli?
Oho, skaitau ir stebiuosi,- šįkart jau nebeskatinama lapus deginti arba mandagiai- sunaikinti! Pa ga liau! Bet kol visam durnynui tai ateis į galvas, dar gerokai užtruks.
@Oho, netikėta! Durnynas grėbė lapus ir grėbs, bet ne degins, o dės į komposto dėžes, kad sekančiais metais turėtų ekologiškų trąšų. Bet tokis idiotas kaip tu niekada šito nesupras
@Oho, netikėta! Aha palikti obelų lapus veistis kirmėlėms. Nežinau kaip atrodo laukinės bitės bet tikrai žinau dryžuotą brudą kurių įksndimui yra alergiškų. Galėtų siūlytoja rašyti savo adresą. Įdomu pasižiūrėti kaip pas ją palei namus pūnantys lapai atrodo.
Šliuzai kiaušinius jau sudėjo,reikia ieškoti,radau nemažai kruveliu.,būtina surasti,nes pavasarį suės ir šeimininkus.,o dėl lapų,taip,nebūtina surinkti visus.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų