Rašyti komentarą...
O aš pavyzdžiui esu alergiška depiliaciniams kremas ir man tai netrukdo o tai ką pasidaryti depiliacija ir eiti nusidraskiusiai ir apsasejusiai ar tada tu vėl ziaugsiosi o nagų aš niekada neaugino ir nelakuoju mano vyrui. Ir man pačiai patinka paprasta natūrali lietuviška moteris žmona o tas išsidaziusias ir depiliuotas iš viso geriau lai neįleidžia į baseinus nes nuo jų tų visų nesąmoningų chemikalų vanduo pradeda smirdeti ir ten reikia mėgautis visais malonumais o ne ziopsoti. Aš irgi lankai baseinuose ir man giliai dzin kas ir koks ten ateina aš ne dėl jų ateinu o dėl savęs
O čia ateina depiliuotas ir lakuotos ir va žiūrėkite kokia aš puiki. Ačiū už dėmesį!
Geriausia tai vasara nueini nuošaliau, nuoga nusimaudai ir niekam nereikia ziaugcioti. Mėgstu vienatvę.
@Moteris O kur čia einate?
Džiaugiuosi kad mano vyras priėmė mane tokią kokia esu. Negaliu važiuoti į šiltus krastus. Prie vietinės juros karta i du metus savaitgaliui. Šiaip dirbu visą laika kiek išeina. Pramogų nera. Kur man dar ten kojas susitvarkyti, jei ir susitvarkau tai šventė didžiulė. Kremo ant veido netepu, gal todėl tokia graži. Maudausi beabejo. Dantis valau. I grožio konkursa nepretenduoju. Darbas visai kitoks. Nesikabinek prie kitų, nes ju istorijos tau gali antausi skelti.
@... Jau visai savęs reikia nemylėti, kad visą laiką dirbti be jokio poilsio. Meilė sau tai ne vien tik pramogos, bet savo pomėgiams laiko reikia rasti.
Nesu gyvenime depiliavusi kojų , nes neauga jokie plaukeliai ...
@Aš O tarp kojų esi bandžiusi?
@Tu Plikų vištų pilna pardėj :)
@Tu Aišku, kad nebando, ten krūmai, krūmynai, kitaip tariant šabakštynas.
Žinoma, kai grybuotais nagais į baseiną vaikšto kai kurie, tai tikrai šlykštu. Ankščiau prie baseino tikrindavo med. darbuotojai visų kojas. Būdavo, kai kurių ir neįleisdavo, jei grybelį įtardavo. Reiktų vėl įvesti tokius patikrinimus. Ir iš viso, aš už tai, kad lankytis baseine būtų galima tik po med. patikrinimų su Gydytojų išduoti leidimu. Tada tikrai švariau būtų ir mažiau rizikos kuo užsikrėsti.
Tai ir nežiūrėkit, kas liepia žiūrėti. Atėjot į SPA- tai ir mėgaukitės jo teikiamais malonumais, o ne kitas lanktojas nužiūrinėkit. Tiesiog šlykštu pagalvoti, kad tu guli burbulinėj vonioj, o kažkokia boba tave nužiūrinėja ir po to straipsnius rašo. Beje ir straipsnių nereikia, darbe valytoja užsuka- tai ne tik apie plaukelius pripasakoja, bet ir apie kitų lankytojų kūnus, kad vienos silikonų prisikrovę per daug, o pas kitas vos ne iki bambos nukarę ir pan. atrodo, kad žmogus į sporto klubą eina ne sportuoti, o persirengimo kambariuose į kitas pasižiūrėti.
Kitą kartą važiuok prie primyžtos Baltijos jūros ir parašyk straipsnį, kaip vos neapsivėmei
Po ta išblizginta išore ne visada slepiasi gražus vidus.
Tu skuskis, man patinka natūralus grožis. Jei moters kojos apaugę, žinai, kad karšta. Svarbiaisia higiena, po ilgais nagais turi būti švaru. Moteris turi kvepėti muilu
@Julius,28m. Yra daug rūšių muilo. Koks būtent patinka?
@Julius,28m. Ir dar truputį silkute lengvai pamarynuata
Dabar internetas visokie portalai ir jei negali kam isiliet savo nepasitenkinimą,tai tam yra internetas.Kam to reik,kad visi tavo nuomonę žinotų?
Į viršų