Rašyti komentarą...
Dabar tokia mada atėjo,kas ką matė,regėjo reik visiems pranešti.Šlikštu ir tiek.
Gėda skaityti tokį straipsnį apie snarglį. Užkrečiamas ne snarglys, virusas, mamyte. O virusas aktyvus kai karščiuojama. Nori sterilios aplinkos, nusipirk 10 litų dez skysio, lempą ir sėdi namie.
Imunitetą padeda formuoti
Imunitetą padeda formuoti
Visi tokie virusai ir bakterijos. Vaikystėje prasirgs, ateityje bus sveikas. Viskas tik į gerą. Svarbiausia tinkamai apsirengti, kad neperkaistų ir nesušaltų. Kai turės daugiau vaikų, bus ir patirties.
O tv3 žinioz kiek viena smulkmena prirašo gėda !!! O moterų debiliu taip mastančių daug gal bubiui vaikui ir suaugusiam žmogui negali bėgti dura tu
@Irma Uii žinios suklydau :)
supermamytes pliurpaliukai, nu bubis bega, pabegs ir nustos, vaikas pasisiuto, susilo ziurek ir yr bubis, pasedejo atveso ir vel nera snargliuko. Teisingai sako, nera temperaturos nera uzdegimo, nera uzdegimo nera ligos.
@boi Debile, jei nėra temperatūros , bet snarglys iki žemės nereiškia kad kitiems to viruso neplatina ! Užknisa tokios plerzos kurios apart savo benkarto nieko daugiau nemato.Būna kad ir gripu sergant žmogus vos paeina, bet temperatūros neturi tai gal taip pat gali su visais kartu kolektyve sėdėti ? Kada superinės nuokvakos pradėsit galvoti su galva, o ne su s..ne ?
Į viršų