Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
o kad ir vyks koncertas kas čia blogo , kam nepatinka tas tegul neina o kam patinka tegul eina - baikite nesamones ir atskirkite politiką nuo meno -ir tada bus gerai - kas nori tegul klauso koncerto o kas nori tegul šaudo iš ptrankų ir automatų , kievienas meną supranta savaip , vienam žudyti yra menas ohoho , o kitas tai negali pakesti - vienam balėtas yra menas o kitam ištvirkimas , apsinuoginimas jis miršta žiūrėdamas balėtą
@Draugiškasis naudingas idiotas.
@Draugiškasis Pritariu jūsų nuomonei. Krymas visada buvo Rusijos, okad chruščiovas jį padovanojo Ukrainai gal 1956 m. Per kažkurį partijos suv. Čia jau kitas reikalas
@Sofija Deja, kad Krymą Ukrainai padovanojo Chrusciovas patvirtina ir vyresnio amžiaus ukrainiečiai. Kadangi ant dovanojimo aktui pasirašyti neužteko kvorumo parašų - jis liko negaliojantis.
@Sofija Esi istorijoje beraštė.Tokios kvailės kelia pavojų savo neatsakingais pliurpalais.Tikėkis sulaukti valdškų svečių,ruske kale.
@Draugiškasis Balėtas, kaip Valėtas. Matosi, kad daug supranti apie menus
@Draugiškasis O draugiškiems palaikyti putleri yra meno išraiška, ar ne?
Parodykit mam žiurkę, kuri aruode būtų
nugaišusi? Nebent nuo persiėdimo.
sake nesake,bet tiesa pasake o ziniasklaida kiekviena savaite ideda straipsnius kas liecia sovietmeti manau,kad pratina,o buvo tokie laikai taip gyvenom ir ka? nieko blogo nenutiko buvo darbu iseini is darbo ir ta pacia diena gali isidarbinti kitur nebadavom pasalpu nebuvo na nebent invaliduma kas gaudavo man tai buvo gerai
@xxx sovietų laikais buvo ištisas gėris nė laivai skendo ,nė lėktuvai dužo,net žemės drebėjimų nebuvo...
@xxx Pritariu, nereikia šmeižti tarybinių laikų
Centralnij komitet partiji
Centralnij komitet partiji
@Ji Bet svarbiausia - Negarbint Sovietiniu Kurvu !!
@Ji Pataisomas reikalas. Karaliaučius dar kol kas kacapu. Pirmyn.
@xxx Tau gerai buvo, o man nebuvo gerai.
Kai kremlius ėmė tą donbasą
Sakė - mūs kariai ten bulves kasa
Ir Kristina susigėdus
Sako, kad ne ten ji bus prisėdus...
Bufetavos niekada nesikeičia - jos visada kaip varnos - įžūlios ir vis ieško ką prigriebti
@Draugas Jeigu Jūs vyras neverta taip jau pulti visos specialybės vienodos kas tu nebūtume svarbiausia lygti žmogumi
Logiškai mąstant tai ji ne koks atpirkimo ožys., nes kaip prabyla visuose žiniasklaidos portaluose tai dar nėra ką lyginti.
Neprapulsiunir prie kacapo
Neprapulsiunir prie kacapo
Gerai prie to kacapo buvo,teisingai boba pasake.
@Neprapulsiunir prie kacapo Pritariu
@Neprapulsiunir prie kacapo Lagaminas, stotis, kacapija ir tau vėl bus gerai, ką čia veiki?
bufetava ir lieka bufetana nepriklausomai ar ji tampa prezidento žmona ar ne...
Smagu. Ką jau Kristina, viskas su ja puiku, ax tie akiniai nuo saulės, gi ledininke užsidejus, kur ledus pardavinėja, ,,gal,, tai juk garbė , prestižas taip atrodyti, žmones kalba, kas pragyventi tai niekaip neištrinsi. Metai bėga, o palieka tik jaunystės prisiminimai, jaunystės dienos, kai gamta visai kitaip atrodė, irledai skanesni ir limonadas kitoks skanesnis buvo, o tai juk laikas kitas, mokykla, atostogos, o ledai plombyras po 50 kapeikų, tig gal Landsbergis pasislėpęs irgi valgo!! Juk skanu, bet niekam nesakau, viską iškart suvalgau! Taip tik gaila kad nebėra prie Seimo gazuoto vandens su sirupu dežes, o ten stiklinė tarybinė ! O jei būtų pagalvoja Kristina... O ką? Pamatytume spektaklį ! Ogi juršenas su taksi atvažiuoja pirmas pinigą meta kad galėtų su sirupu atsigerti iš stiklinės limonado ! Jis gerdavo kaip buvo mažas! O gi žiurime ir butkevičius atbėga, oi tik ir Nausėda ateina lėtai.., jau ir Seimo nariai ateina, ir smilyte nilsen ir tą gražute laukia eilėje. O kur gi laikomašinos filosofas Arūnas Valinskas ! Oi jis tai dar gal atsineštu 2 kapeikas rankoje, ir viena, ir tris ! Pasijaustu puikiai, paima stiklinė paspaudžia Valinskas, išplauna, paskui įmeta pinigą, tik pribėga su sirupu, ir taip su šniokštimu. Išgeria stiklinė ir sako skanu ! Tai laiko mašinos gazirovke ! Gyventi galime ilgai ir smagiai. Neliudekime!
@Andrius nieko nesupratau
@Andrius Vaistukų išgerk
@Andrius Gaunasi, kad jiems būti valdžioje prie dviejų šimtų milijonų gyventojų buvo kur kas svarbiau negu ant dviejų milijonų, mat didesnės žvaigždės.
@Andrius Daktarai čia jau bejėgiai...
galėtų ir prie putkino gyventi,gal dar ir viešbutį gautų vieną
@aha -- ir aha prie Putino neprapultų , prisiderintų , o valdininkams, ponams problėmatiška būtų , turėtų atsakyti į dauk klausymų

Skaitomiausios naujienos




Į viršų