Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ale durnumas marteles. Cia visiskai normaliai uosviene paklause.
Seniau buciau sakiusi, kad nenormalu, kaip blogai nesituokt. Jei taip norima, galima susituokt ir po pusmecio issiskirt ir toliau gyvent, o taip daryt del to, kad LT soc sistema skriaudzia moteri ir pririsa moteri prie vyro pajamu. Pvz.moteris netenka darbo, priziuri neigalius tevus su pampersais, tai jai netekus darbo ji gauna nuli pajamu, nes jai nepriklauso pasalpa ar bet kokios ismokos ir pagalbos, net Maisto bankas nieko neduos, nors gali nieko neturet, nes iskart kisa vyro alga, nors jis ja prageria ir neduoda pinigu, bet pagal soc darbuotojas skaitosi, kad zmona gauna 50 proc.vyro pajamu kas menesi iskart ir visur eina seimos sudetis ir per pus dalijamos vyro pajamos. Jei yra vaikas, tai jis negaus mokykloje nemokamo maitinimo, nes skaitysis, kad tevas islaiko, nors taip nera. Tuo tarpu, jei moteris neistekejusi, jai netekus darbo ji gauna pasalpa, kompensacijas, visokias ismokas, maisto bankas maista duoda, o istekejusi, kuriai vyras nepadeda, prageria viska, skyrybu neduoda, yra be pajamu tai NEGAUNA NIEKO vien todel, kad istekejus. Vat del ko vis daugiau moteru nebenori teketi, nes socialiai nuskriaustos iskart liekna vien del santuokos.
Man 53. Mano dukrai 32. Nesikisu i vaiku gyvenima. Susizadeje keli metai. Mielos mamos.mociutes.tetos. Mes pagimdom vaikus bet jie ne musu privati nosine. Uzauga ir Kuriasi pamatus sau. Jau ju teise kaip ir Kur deti zingsnius. Ar dar diktuojat kada ir Kur buciuotis.
Normalus klausimas
Labai naturalus klausimas. Tai kam susizadeti isvis, cia irgi senovinis paprotys. Cia kaip myletis ir niekaip nepasiekti orgazmo.
Viską teisingai padarė gal būt būsima anyta. Tik reikėjo pradėti nuo sūnaus. O jei mergina nori atidėti vestuves, tai gal ji ne toje šeimoje kelią skinasi. Ineta, tu gal paskaityk mokslinių straipsnių apie šeiminius santykius, o tada piktinkis.
Įdomu ar tokia būtų reakcija, jei draugė būtų paklaususi
nei cia buvo kas, neikas klause ka.. eiline tupo zurnalisto rastliava uzpildyti eteri ir gauti kliku
Copypaste negėda? Sena istorija. Iš kitur kopijuota. Knispeli, pagniaužyk rankytes raudodamas O PO TRUMPOS PERTRAUKĖLĖS ŠIRDĮ VERIANTI ISTORIJA!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų