Rašyti komentarą...
Pats kaltas, kad nelaiku išėjai iš ligoninės. Medikai darė ką galėjo.
Mano mamytė ir čia mirė...... Daktaru bendravimas su artimaisiais telefonu yra žemo lygio. 

Bei vis kelių sau klausymą įdomu kaip ja rūpinosi kai mes jos net pamatyti negalėjome. Kai pranešė, kad mamytė mirė žodžiai tokie: na tai žinokite jūsų mama mirė tai va laukiame atvykstant. Atvykome žinojome jos sveikatos problema, bet bet turėjome pasirašyti neva ji mirė nuo covid19 nors ji nesirgo ta liga būvo visai kita problema......mes nesutikome su tuo, bet vėl.... Pasakė pasirašykite nes neatgausit jos savaitę ar net dvi. Aišku mes palūžome, nes mums patiems psichologiškai veikė ta dar netektis ir nematėme tikslo su jais kariauti. Ta tema čia tik trumpas aprašymas yra daugiau detalių bet esmė visai kitą......... Atsiprašau kurie gerbiate ta ligoninė ar gydytojus, bet aš tą vietą prakeikiu.
Ačiū, kad viesinate! Ačiū, kad kalbate! Dėl kitų žmonių...Kad tokių dalykų būtų kuo mažiau turim prisidėti visi!
Tai yra kaip irodymas gydytis galima tik privaciose kabinetuose Susimokiejai bus tvarka tas pats gydytojas savo klinikoje is operos o ligonineje papiaus
Kaip giminaitis sakė,ar padarė pries isleisdami visus tyr?!Operac.matomai nesunki buvo bet žmogui kainavo gyvybę
Siaubas.Jie visada prisidengia konfidecialia info apie pacienta!!!!Tipo valstybinė paslaptis.Mums rūpi tokie atvejai,nebuvo rastu kreiptasi dėl tyrimo!!!!Jei jums rūpi,atsakymas turėjo būti:JAU PRADĖTAS TYRIMAS!!!!!LIGONINĖS INICIATYVA!!!!!AR ir vėl konfidecialu?! Čia ir ne medikui aisku,kad per anksti buvo išleistas žmogus.Juk operavo kojų kraujagysles!!!!! Pavojinga operac.labai.Jei ne trombas,tai kas tada?Jie jau aisku žino kas,bet jum viskasKONFIDECIALU!!!!!Siaubas,jaunas vyras mirė...Užuojauta.
P.Dulkį, ar Jūsų sažinė ir toliau tyli?
Tai ar kas nežino,kad pacientus virš 60 metų yra numatyta negydyti,arba,sudaryti regimybę,kad gydo,bet iš tikrųjų nurašyti
@Brigita Kad jis dar neturejo 60 m.
Medicinai turi vadovauti gydytojas, gana tų reformų ir ministerija atsakinga už mūsų gydymą, o piliečiai savo teises spresti teismuose.
Buvo ir mums kazkas panašaus..Prieš keletą metu Vilkaviškio vaiku ligoninės gydytojas mus issiunte i Kauna nes tingejo vaikui padaryti echoskopa!!! Tipo apendicitas (be jokių tyrimų)!! Nuvažiavus i Kauno klinikas paaiškėjo kad vaikas persivalge šašlyku.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų