Rašyti komentarą...
Ačiu. Dar atradau naujovių. Visad prižiūriu oda naminėmis kaukėmis. Sekasi puikiai.
Aciu uz puiku straipsni
Viskas ka raso ka pataria taip gal but ,bet vis tiek oda yra tokia ivairi kaip ir zmogus vienas huk ruko isgeria valgo kas po ranka o gyvena 80 ir daugiau .O kitasstengiasi sportuoja valgo sveilai o veidai kaip kempines nesuprasi ar 30 ar 60 Taip kad oda ivairi ir nera nieko kas pades isvengt rauksliu .Juk ir gimdimas vienoms pilvukai po gimdimo atsistato kitoms ne As 4 gimdimai nei vieno plisimo pilvo neturiu nors jau60 veido neteplioju tik karts nuo karto uzdedu agurkelio ar braskytes o sako kad atrodo oda buostabiai pagal metus .Zodziu nereikia lia lia ka genai dave ta zmogus ir turi
@Elita Man atrodo jog cia yra pasiulymai.Ir aciu uz tokius receptukus.As pati kartais naudoju banano ir pieno tyre.Ir tikrai man padeda.Atgaivina veida.Ir nematau nieko panasaus i ""Lia Lia Lia"O be jokiu veido ir kaklo kosmetiniu priemoniu,ar tai savo pagamintu,vargu ar taip gerai atrodytume.Nors ir puikus tie genai.Ir aciu uz puiku straipsni.
@Elita Ne tik genai. Vienos kiekvieną dieną vaikšto su pilnu makiažu, kitos jo visai nenaudoja. Ir manau, kad tos, kurios nesidaro makiažo, atrodo sveikesne veido oda. Kokia bebūtų gera chemija, visvien ji liks chemija.
,,,mano išminčiai niekas neprilygsta"",,bet noreciau paaiškinimo.
o kur maistas ir vaistas,ir pramoga
Į viršų