Rašyti komentarą...
Pirmą kartą girdžiu, kad alyvos tokios jau naudingos Kiek save prisimenu, jų žydėjo ne tik kaime, bet ir miestuose.
Pašol nahui
@Brrrrrrt Nesikeik, nerodyk viešai savo žemo intelekto, nors esi ir nežinomas, ir be vardo, ruski.
Su alyvomis galima žaisti žaidimą: keturžiedės nieko nereiškia, trižiedės reiškia blogą bet penkežiedės reiškia gera o jeigu pavyksta surasti šešežiedę tai kažkas jūsų gyvenime atsitiks neįtikėtino. To mane išmokė mano močiutė.
Girdėjau.kad tik baltų žiedų alyvos naudojamos kai vsistas
Baigia ispjaut pridurkai savivaldybiu vadovai,,kiek prie namu augo viska ispjove ir savo sluotu prisodimo!!
@Ricardas Jos labai leidžia atžalas, jei negenimos,virsta šabakštynais.Gajos, pamatysit vytelę išlindusią , apsidėliokit akmenukais ,valdžia žinos,kad augalas puoselėjamas,nelies.
@Ricardas Berašti, opapa į pimą klasę.


Visiškas proto nutekėjimas .jokios normalios tvarkos nėra.Išproto išvedė Pasauli Kibirkštis. TEGUL LIETUVA APSAUGOS SAVO žmones tegul gelbėja bet ne pratybas daro.ora gadina ir patys prisitaikyti.
@Natali Pas pačią proto nutekėjimas.Ką čia parašei, tik tau turbūt ir suprantama
Dieve absurdas Tokiame amžiuje kada nesubrendę Lietuvoje gyvenantis ivairių rušių karinės pratybos Lietuva pavers visiška neturtinei ŠALIMI.Po pandemijos .Pavers mūsų žmones bepročiai. Karas jau nusinešė pačius nekalčiausius .Amerika pati kalčiausias už ginklų prekyba .Ka norėjo ta ir turi vieni iš karų Lobsta kiti eina po tankais .nieko nebus bus badas maras ir mirtis .
@Narali Vyt jankius is Lietuvos.amerika lauk.von
@Kitas Ruskius taip pat reikia vyt.Tik rankomis suplotų, jei putleris į Pabaltijį veržtusi
@Narali Dalis tiesos, ginklai gaminami tam,kad juos panaudot, o dėl to ir karai sukeliami.Viskas dėl pinigų.Prakeiktų pinigų.Ginklai ir karai yra nusikalstamos pinigų kalimo priemonės.Jos turi būt uždraustos pasauliniu mastu.Bet žmogaus gyvybė nėra kol kas didžiausia vertybė, jos naikinimas leidžiamas, nebesuvaldomas.Ne tik dėl gamtos stichijų,apnuodytos žemės ,oro,maisto,ligų,bet ir tarpusavio žudynių.Iki ko prieisim,iki paskutinio homo sapiens kažkurioj oloj?
Dieve absurdas Tokiame amžiuje kada nesubrendę Lietuvoje gyvenantis ivairių rušių karinės pratybos Lietuva pavers visiška neturtinei ŠALIMI.Po pandemijos .Pavers mūsų žmones bepročiai. Karas jau nusinešė pačius nekalčiausius .Amerika pati kalčiausias už ginklų prekyba .Ka norėjo ta ir turi vieni iš karų Lobsta kiti eina po tankais .nieko nebus bus badas maras ir mirtis .
@Dalia Visais laikais taip žūdavo civilizacijos, pasiekia piką, susinaikina ir vėl viskas iš pradžių, liūdna, bet taip yra!
@Pranas Žmogus nebūtinai turi būti bejėgis.Tikslam pasiekt yra kuriamos tarptautinės organizacijos.Yra ir pacifistų.Ginklavimasis vyksta bangom. Tai skelbia mažinimą tai jau žiūrėk vėl didina.Priklauso nuo to kiek atsiranda norinčių karais kaip priemone įgyt pranašumą.Dar pasaulio nuomonė neturi svertų,neturi susikūrus stiprių organizacijų,kurios galėtų užraukt karus dar jiem neprasidėjus.Bet pradžioje gi visada būna žodis(mintis). Žmonių sąmonė irgi vystosi eina į priekį.Dėl ko šitoj planetoj gyvybė atsirado, dėl kažkokio eksperimento,? Kas mums įdėjo tikėjimą gėriu,ir siekį jo per savo visą gyvenimą? Tai nustatytas gyvybės išlikimo dėsnis ,sąlyga.Visai nesvarbu kaip pavadinsi ar aklu išlikimo dėsniu, ar evoliucijos kitimu.Bet pasaulinės organizacijos būtinos, kurios nebūtų surištos su vienos,ar kelių valstybių ekonomika, kurios būtų virš dabar egzistuojančių karinių aljansų, ir vadovautųsi pasauliniais gėriui tarnaujančiais įstatymais. Kuriems paklustų visi,dėl svarbiausio ,taikos palaikymo ir išlaikymo ir savalaikio konfliktų gesinimo.Labai idealistiškai viskas skamba,kaip svajonė, ar ne?
@Rasa Ir debesai
@Jomajo Vėjai ir debesai gyvybės sąlyga lietų atneša...
Į viršų