Aiškėja detalės apie mirusį 7-metį: gyvybė užgeso vos per pora valandų

Šeštadienį, apie pietus, į Ukmergės ligoninę atvežtas blogai pasijutęs septynmetis. Po kelių valandų gydymo įstaigoje jis mirė.

Vaikas, gimęs 2012 m., iš Ukmergės r., Kurmėlių k. esančių namų į ligoninę buvo pristatytas apie 14 val. 35 min. Pranešama, kad dėl vangumo ir nuolatinio vėmimo į ligoninę paguldytas mažametis mirė tą pačią dieną, apie 16 val., ligoninėje.

Naujienų portalui tv3.lt Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo specialistė Aida Žemaitytė-Budnikienė sakė, kad po vaiko mirties pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

„Vaiko teisių apskrities budėtojai gavo pranešimą apie vaiko mirtį. Budėtojai iš karto nuvyko į Ukmergės ligoninę, rado berniuko motiną, su ja pabendravo. Penktadienį, grįžus sūnui iš mokyklos, pradėjo skaudėti pilvą, jis vėmė, tai kartojosi ir naktį, ir šeštadienį.

Pamačius, kad sveikata blogėja, iškvietė greitąją ir nuvežė į ligoninę, kur vaikas netrukus ir mirė. Šeima vaiko teisių apsaugos tarnybai nebuvo žinoma, jai nebuvo taikoma nei atvejo vadyba, nei gautos žinios apie galimą nepriežiūrą. Išorinių smurto žymių ant kūno nerasta.“

Atvežtas labai sunkios būklės

Ukmergės ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotoja medicinai Marija Švedienė tv3.lt portalui patvirtino, kad sekmadienį apie 14.35 val. vaikas buvo atvežtas į jų ligoninę.

„Pas mus jis buvo atvežtas tikrai labai sunkios būklės. Tačiau teigti kažkokios papildomos informacijos negaliu, nes kol kas vyksta ikiteisminis tyrimas. Galiu pasakyti, kad būklė iš tiesų buvo labai sunku ir atlikome visus veiksmus, ką ir turėjome atlikti“, – komentuoja M. Švedienė.

Paklausus moters, ar medikai jau turi įtarimų, kas galėjo nutikti berniukui, M. Švedienė sako, kad kol kas turima keletą versijų. Tuo metu Nacionalinis visuomenės sveikatos centras apie šį įvykį nebuvo informuotas, todėl tikėtina, kad mirties priežastis buvo ne užkrečiama liga.

Atmetė užkrečiamos ligos versiją

„Bent jau mes neturime įtarimų dėl užkrečiamos ligos. O toliau viskas bus pasakyta ekspertizės išvadose. Kol kas oficialių versijų teikti negalime, tačiau versijas pasvarstome visi tarpusavyje“, – priduria pašnekovė.

REKLAMA

Pasirodžius publikacijoms apie šį įvykį, pasirodė ir daug žmonių komentarų, kodėl vaikas nebuvo išvežtas į kitus miestus, tačiau M. Švedienė patikina, kad reanimobilis kviestas tikrai buvo.

„Mes padarėme viską, ką galėjome. Buvo kviestas reanimobilis iš Santaros klinikų Vaikų ligoninės“, – patikina moteris.

Septynmetis mirė vos po poros valandų atvežimo į ligoninę, apie 16 val.

 

 


Rašyti komentarą...
B
Bent
2020-01-20 12:05:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
man tai niekas nepaaiškėjo. Eilinis, pasikartojantis, niekinis straipsnis.
Atsakyti
-8

A
As
2020-01-20 12:08:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mama buvo atvežus, gydytojai liepė važiuoti nami ir duoti daug skysčių, o jau kai atvežė antrą kart buvo per vėlu
Atsakyti
-15

A
As
2020-01-20 12:06:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
padarėte, mama kreipėsi į medikus, o jūs liepėte važiuoti namo ir gerti skysčius, antrą kart atvykus vaikas jau buvo kritinės būklės
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų