Išbandė naminį depiliacijos būdą iš 3 produktų: vadina legendiniu

Vasara jau nebe už kalnų ir daugelis ruošiasi pradėti demonstruoti nuogas kojas, o tai paprastai reiškia, kad atėjo laikas šalinti plaukelius.

Reguliarus lankymasis grožio salone depiliacijos procedūroms gali nemažai atsieiti, bet gali būti, kad atrastas pigesnis būdas atsikratyti nepageidaujamų kojų plaukelių.

Depiliacinį vašką galima pagaminti iš cukraus, vandens ir citrinų sulčių. 

Neįtikėtiname vaizdo įraše, kuriuo pasidalino feisbuko puslapis „5-Minute Crafts“, atskleidžiama, kaip pačioms pasigaminti depiliacinio vaško iš cukraus, vandens ir citrinų sulčių.

Viską gerai išmaišius mišinį reikia virti penkias – septynias minutes, kol jis sutirštės maždaug iki medaus konsistencijos. 

Tuomet mišinį supilkite į dubenį ir palaukite, kol jis atvės tiek, kad jį būtų galima liesti – tai paprastai užtrunka 10 - 20 minučių.

Vos tik tirštą, auksinės spalvos priemonę užtepus ant odos ji greitai nuplėšiama, o kartu su ja pašalinami ir plaukeliai.

Galiausiai filmuke rekomenduojama nuvaškuotą odą patepti alijošiaus kremu, kad sudirgusi, paraudusi oda nurimtų.

Viena puslapio sekėja gyrė šį metodą ir sakė, kad šis receptas - labai senas.

Ji rašė: „Esame iš Egipto ir šį depiliacijos būdą naudojame jau daugelį amžių! Vadiname jį saldėsiu. Šis metodas tikrai veikia – po to oda būna lygi kaip kūdikio.“

Kita moteris iš Alžyro rašė, kad šią priemonę naudoja jau „keletą dešimtmečių“, o trečia įspėjo: „Išgauti tinkamą cukraus konsistenciją nėra taip paprasta, kaip atrodo.

Jei jis bus per lipnus, nepavyks jo nuplėšti nuo odos ir galite net stipriai susibraižyti. Be to, geriausia jį nuiminėti plaukų augimui priešinga kryptimi.“

Kitaip šis metodas vadinamas cukravimu ir patinka daugeliui, nes yra mažiau skausmingas ir turi mažiau odą dirginančių chemikalų.

Šis mišinys nelimpa prie gyvų odos ląstelių, o tai reiškia, kad depiliacijos metu nenusiplėšite ir viršutinio odos sluoksnio.

 


Rašyti komentarą...
A
Ailad
2019-05-12 21:30:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
KIEK CUKRAUS. VANDENS. CITRINOS SULČIŲ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų